Wpis z mikrobloga

@HHHHHH: APEX to gówno, ta gra jest hajpowana w tym momencie jedynie przez opłaconych streamerów. Prawdziwym wyznacznikiem będzie to jak długo się utrzyma, a prawda jest taka, że daje tej grze maks 6 miesięcy z zarządzaniem przez EA i brakiem możliwości gry solo.

Już nie mówię o tym, że nawet streamerzy zostawią tą grę w momencie wyjścia kolejnego sezonu do Fortnite'a, a pozostali gracze porzucą tą grę dla Anthem'u, który przez
@HHHHHH: typowy poziom dyskusji gimbusa, który zobaczył darmową gierkę i się podniecił. z gówna to Cie ulepili kolego. gra nie przekonała 90% ludzi, mało tego dzienny online to 2 miliony osób - league of legends dysponuje 27 mln osób online dziennie, a Fortnite około 10 milionami i to w momencie w którym sezon się skończył.

idź ze swoim mózgiem ulepionym z gówna być mądrym gdzie indziej i nie wypowiadaj się za
@HHHHHH: jesteś takim wylewem umysłowym, że lecisz na czarno, ale czego ja oczekuje po jakiejś tępej konserwie xD argumenty wam obce w każdej dyskusji. idź żyj w swoim wyimaginowanym świecie "XD" i baw się dobrze gimbusie.
@Shamalamamayman grałem kilkadziesiąt gier, jest przyjemny, ale nie jest wybitny no i każdy może mieć własną opinie nt. przyjemności czerpanej z danej gry.

Mi na przykład Apex przestał sprawiać frajdę po godzinie grania, gdzie czułem że bez premade'u nic nie ugram, a sama taktyka opiera się na szczęściu i umiejętnościach losowych towarzyszy. Dopiero w grupie dało się grać z przyjemnością, ale to nie zasługa gry a towarzystwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: to już zależy od umiejętności, w 2 dni nabilem z 15 winow tego z 3 od początku w dwie osoby. Każds gra z randomami. No i nie każdy lubi grać w zespole, ja zawsze preferowałem solo ale tutaj mi nie przeszkadza.
@Shamalamamayman no wlasnie, tylko kwestia winow to kwestia umiejętności Twoich albo Twoich losowych kolegow. nie uda Ci sie trafic losowo na grupe 3 koksow, a jesli nawet uda to naprzeciwko nich gra team noobow.

w tej grze indywidualne umiejetnosci jednostki sa marginalizowane, z czym EA sie nie krylo, problem w tym ze to calkowicie wyklucza tryby gry solo przez co sama rozgrywka mnie nudzi, bo co z tego ze moge robic srednie