Wpis z mikrobloga

Mieszkam w #uk . Odwiedzili mnie ostatnio #swiadkowiejehowy . Przysłali kogoś mówiącego po polsku. W jaki sposób dowiedzieli się ze tu mieszkam? Byli już kilka razy. Zawsze polscy „naganiacze”. Maja jakaś bazę danych? Od kogoś informacje? Nie mam wielu znajomych a tym bardziej żadnego „wyznawcy”. Można ich jakoś pozwać? Albo coś zrobić żeby dali spokój?
  • 18
@kidrys: Mialem podobna sytuacje z nimi. Twoje dane biorą z urzędu miasta(councilu) z listy do głosowania. Generalnie nie możesz ich skarżyć bo dostęp jest dla wszystkich. Jedyna opcja jest wypisanie się z tej listy. Piszesz albo dzwonisz do urzędu miasta z prośba o wypisanie z powodu uciążliwych wizyt świadków jehowych. To tyle. Od tego momentu zero wizyt.
@piwniczak: kurna jakaś dziwna akcja. Szpiegują. Jest jakiś sposób na to jeszcze? Solą próg posypać. A może profilaktycznie krew jakoś oddać/ transfer zrobić?
@kidrys: gdy ostatnio zdalnie kodzilem w domu to o 10 rano ktoś zapukał do mnie i wbiły dwie naprawdę stare babcie Jehowe. Odmówiłem rozmowy i one zdążyły podziękować, że ktoś im drzwi otworzył.
Co jest w tym ciekawego? że nie poszły na piętra, ani do sąsiada, tylko opuściły budynek od razu. Widocznie 'baza wirusów została zaktualizowana' i poszły dalej
@kidrys: Jeśli im powiesz ze nie chcesz żeby przychodzili i wykreślili Cie z bazy to przestaną przychodzić.
Ewentualnie możesz powiedzieć że jesteś muzelmaninem i religia Ci nie pozwala na rozmowę z nimi.
@patrol798: prawdopodobne ale moje nazwisko to może być dość mało polskie w porównaniu do przysłowiowych kowalskich i Nowaków a przez dość długi czas figurowałam na starym mieszkaniu a pojawili się „nazajutrz”
@kidrys: zapytaj jak mogą popierać religię, która chroni pedofilów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powołaj się na sprawę sądową w Australii, gdzie Świadkowie nie zgłosili na policję żadnego z ponad tysiąca przypadków pedofilii. I zapytaj jak mogą stosować "zasadę dwóch świadków" w sytuacjach, gdzie wystąpiła pedofilia, czy gwałt - skąd niby ofiara ma znaleźć drugiego świadka zdarzenia, jeśli oprawca się nie przyzna do winy? xD nie wykluczenie gwałciciela