Wpis z mikrobloga

Kamil 29 Rawa Mazowiecka/łódzkie

Zgłoszenie nr 465 z dnia 2019-02-13 23:54:34

Imię: Kamil
Wiek: 29
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/łódzkie
Kim jestem?
Hej, ktoś tutaj kiedyś napisał, że to nie prawda że nie ma samotnych kobieta tak jak wykopków. Tylko problem tkwi w tym, że jedni i drudzy normalnie nie mają okazji się spotkać i zagadać. No i właśnie dlatego piszę to ogłoszenie :)
Mam na imię Kamil i jestem do bólu normalnym facetem, ani nie podróżuję po świeci ani nie uprawiam sportów ekstremalnych. Za to jeśli mam z kim to lubię pojechać w podróż bliższą czy dalszą i zwiedzić coś wspólnie, pochodzić po parkach, pozwiedzać to i owo. Samemu jakoś tak mniej się chce. To tak jak z pójściem do kina samemu jednak jakoś dziwnie.
Pracuje jako technik w branży kosmetycznej, a przynajmniej tak można to najłatwiej opisać nie łamiąc tajemnicy zawodowej.

Wygląd
175 cm, trochę za dużo kilogramów w zeszłym roku zrzuciłem sporo w tym będzie dużo plus jeszcze więcej :) Niech tylko zrobi się ciepło.
Brunet, piwne oczy nosi brodę, wąsy. Z racji na zaawansowany wiek to i jakieś zakola się pojawiają, ale w tajemnicy powiem ;) że od zawsze miałem. Geny, co zrobisz jak nic nie zrobisz?
A no i ten jestem krótkowzroczny i wcale nie chodzi o plany na przyszłość tylko o oczy, na co dzień soczewki, bo wygoda 10/10 od święta albo wieczorami okulary co by oczy odpoczęły.

Zainteresowania
Jak jest ciepło to jeżdżę na rowerze, i powiedzieć że to lubię to mało, bardzo lubię. Wtedy jest tylko asfalt, ciepełko, szeroka droga, śpiew ptaków i ja kręcący kilometry. Wtedy najbardziej odpoczywam i czuję się szczęśliwy jak w dzieciństwie.
Tak jak teraz gdy za oknem piździ zimnem to siłownia, staram się chodzić regularnie ;)
Od kilku miesięcy chodzę na kursy tańca towarzyskiego, czy potrafię dzięki temu lepiej tańczyć? No nie wiem :D Ale na pewno świetnie się bawię. Teraz intensywnie ćwiczymy salsę, dasz się porwać?
W domu w coś zagram na PC, czasem książka, sporo oglądam filmów dlatego też zrobiłem sobie mini kino :)
Mam obie dłonie to i czasem coś ustrugam, poskręcam albo ugotuję. Dajcie mi przepis a wszystko zrobię!

Czego oczekuję?
Interesują mnie osoby takie zwykłe jak ja. Nie jestem typem imprezowicza i duszy towarzystwa, chociaż sam czasem coś organizuję aby spotkać się z znajomymi z lat szkolnych.
Dziwne jest stawianie tutaj jakiś wymagań, po prostu napisz i zobaczymy co los przyniesie :)
Chociaż jeśli mogę mieć jakieś spostrzeżenie to lubię niższe kobiety, mają jakiś taki urok w sobie i radość.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Każdy będzie idealny jeśli to będzie ta połówka :)
Ale pobudka rano bo nie potrafię długo spać, chyba że mnie nauczysz? Potem śniadanie albo i nie, bo zazwyczaj nie jadam. Potem jakieś drobne planowanie dnia, i jeśli to jest weekend to może jakiś mały wyjazd, albo cały dzień na rowerze i zwiedzanie okolicznych jeszcze nie poznanych tras? Ja jestem za!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Może po kolei, piję okazjonalnie przy jakich imprezach, a dużo i tak nie wypiję bo robię się wtedy senny więc szukam wtedy najbliższego łózka do snu :D
Ślub a i owszem, jestem chętny ale nie jestem praktykującym katolikiem więc kościelny mogli byśmy sobie darować?
Dzieci - za cudzymi nie przepadam jak mają poniżej tych 5-7 lat gdzie nie da się z nimi jeszcze normalnie porozmawiać. A czy chciał bym mieć własne w przyszłości? Tak, wiele osób mówiło mi, że to zupełnie inna sprawa jak ma się własne i jestem w stanie w to uwierzyć.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyrawa mazowiecka/lodzkie < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Kamil 29 Rawa Mazowiecka/łódzkie

Zgłoszenie nr 465 z dnia 2019-02-1...

źródło: comment_MPdqPgPNaiZTKn4uyg0ns4bM1rGEtbx3.jpg

Pobierz
  • 1