Wpis z mikrobloga

@crocos zdążyłem przeczytać zanim skasowałeś wpis i w sumie nie wiem czemu mnie wyróżniłeś, ale się ustosunkuje.
Krótkie wyjaśnienie. Jakoś 4 miesiące temu moderator mtm czy jak on tam się nazywa dostał #!$%@? i banował wszystkich którzy nie dodawali do tagu kononowicz tagu patostreamy. Kilka osób wtedy się buntowało i nie dodawało tego tagu pomimo banów na kilka dni. Moderacja więc poszła o krok dalej i zaczęła dla buntowników dawać bany na kilka tygodni-miesiąc. Ja dostałem za to trzy razy po miesiąc kary. W międzyczasie pod wpływem gównoburzy moderacja ugięła się i przestała banować za to. Niestety wybrańcy jak ja, @kolonko, @sw-walenty i inni nadal są karani za brak dodawania tagu banem. Nie wiem czy moderator nas po prostu nie lubi czy zrobili wtedy jakiś skrypt który z miejsca nas banuje i zapomnieli go zdezaktywować. Długa historia krótko ty jak nie dodasz tagu nie będziesz miał problemu ja jak nie dodam nawet przypadkiem znowu oberwę na miesiąc albo przez to, że dostałem już kilka długich banów oberwę permem więc muszę dodawać czy tego chcę czy nie.
#kononowicz to już niestety #patostreamy
  • 3