Wpis z mikrobloga

rozmawiałam wlaśnie z koleżanką, która za kilka dni kończy 20 lat i mówiła mi, że czuje się strasznie staro i ma kompleks wieku, a poza tym zastanawia się kiedy jej to całe życie przeleciało i że to już końcówka, nic dobrego jej nie czeka, bo młodość za nią. no #!$%@? zajebiście to co ja mam powiedzieć jak ja 26 lvl w tym roku XDDDDD #gownowpis #starosc
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
26 dobry wiek pod wieloma względami. @Variv: rozwiń myśl


@hejk4 No pomysł. Jesteś jeszcze młoda ciałem więc z tym problemu nie na. Do tego masz pewnie większy porządek w głowie i już jakias stabilność poglądów niż jakieś 18-nastki. Do tego jakieś już doświadczenie życiowe plus zapewne masz pracę więc i własną kasę. Same plusy.
  • Odpowiedz
@Variv: generalnie nie ubolewam nad swoim wiekiem, bo trzymam się dobrze, w głowie też mam całkiem poukładane. czasem jedynie jakaś tam nostalgia złapie, że kilka lat temu to było fajnie i beztrosko :D

raczej chodziło mi o podejście koleżanki, że w wieku 20 lat ubolewa nad końcem młodości, a tak naprawdę wszystko dopiero jest przed nią i dopiero zaczyna się zabawa w żyćko :)
  • Odpowiedz
@hejk4: Nie rozumiem jak można mieć kompleks wieku, człowiek powinien być taki jaki chce a nie patrzeć na kalendarz xD

Ja na przykład za 20 lat mam przestać grać w piłkę, spotykać się z kumplami, oglądać anime i kreskówki bo będę miał 42 lata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz