Wpis z mikrobloga

Cześć
zarejestrowałem się bo tu jest dużo fachowców motoryzacji. Chcę kupić samochód który by spełniał kilka kryteriów, może będziecie mogli pomóc mi wybrać.

1. Musi być w nim dużo miejsca, również do spania, chcę nim pokonywać duże odległości i mieć możliwość spania w nim, ma być to coś na wzór kampera ale osobówka, wymyśliłem sobie że pojadę sobie gdzieś nad jeziorko czy do lasu albo gdziekolwiek i z tyłu będę mieć stoliczek i będę mógł przeglądać sobie wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Cena do 10 tys.

3. Fajnie jakby miał rozsuwane boczne drzwi ale niekoniecznie

4. kat. B

5. Fajnie jakby miał webasto

Ogólnie to chyba musiałby to być jakiś bus albo minivan na 7 czy 9 osób i wtedy możnaby wywalić tylne siedzenia i zrobić sobie spanie i stoliczek, optymalny jest T4 ale no nie podoba mi się, takie dostawczaki kojarzą mi się ze złomami które w dodatku mają paskudne wnętrza, myślałem nad Kia Carnivale ale poczytałem mnostwo negatywnych opinii.

Może coś Wam przychodzi do glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #pytanie #cokupic #motoryzacja #kamper #caravaning #autostop #podroze
  • 7
@AltCtrlSpace z osobowych to touran, chrysler voyager, opel zafira (moze byc za maly), niektorzy sobie chwala zwykle kombi, które uzywaja do takich celow np. jakis passat

minivany: opel combo, kangoo, berlingo, ja sie przymierzam do caddy ale to juz tak ze 20k trzeba
@AltCtrlSpace: wydaje mi się że skoro nie potrafisz wybrać z już wcześniej podanych propozycji nie powinieneś brać się za takie wypady.

Jeśli jednak chcesz takie auto i to nie są zarzutki to się określ czy ma być niskie i typowo osobowe (kombi) czy jednak ma być to pełnoprawne miejsce do spania na jedną noc (van).

A tak serio to jak masz już auto i do tego auta możesz założyć lub posiada