Wpis z mikrobloga

@sultanomariano: Miałeś okazje jeździć elektrycznym autobusem? jakie jest Twoje zdanie na ten temat jako kierowcy? Bo z perspektywy pasażera jest naprawdę super w stosunku do klasycznego napędu
@WielkaPesaNarodowa 1/1, a co, chcesz wpaść? ( ͡º ͜ʖ͡º) @l0h-s jak na #bialystok to nie jest źle, miesięcznie średnio 3k na rękę, do tego darmowy bilet na wszystkie strefy, autobusy pracownicze, jakieś świadczenia socjalne i wychodzi rocznie 55-60k dochodu. Na przegubach 2-3 stówki do wypłaty miesięcznie więcej. @dawidf jeszcze nie, jak ktoś wie, to niech podzieli się wiedzą ))¯_(ツ)_/¯ @Zielona_Beczka w końcu Białystok to taka większa wieś
Uff, jak dobrze, że dzisiaj #zakazhandlu i panie kasjerki mogą spędzić wolną niedzielę ze swoimi szkrabami, między innymi jeżdżąc autobusami do centrum. Dziękuję pan PiS ( ͡ ͜ʖ ͡)


@sultanomariano: Żeby panie kasjerki mogły w tą wolną niedzielę kupić swoim szkrabom klocki, samochodziki itd to my, zaplecze segmentu kurierskiego też pracujemy. U nas w Poczcie pracuje także międzywęzłówka, czyli wyjazd dziś a w drogę powrotną dopiero
@sultanomariano: kilka dni temu jechałem 19 od dworca PKS w stronę Dojlid, kierowca skręcił w Kopernika w prawo zamiast w lewo i zastanawiałem się czy chce nas wywieźć na Starosielce do #kononowicz zamiast do centrum. Później zawracał jakoś przez Składową i osiedlowe uliczki, w międzyczasie dwukrotnie obijając krawężnik. Było nawet wesoło, ale starsze panie zaczynały się denerwować. Wiesz coś o tym ( ͡ ͜ʖ ͡) ?
@Stitch dlaczego zakładasz, że autobusem porusza się 50 osób? Policz sobie wszystkie puste kursy. Policz sobie kilometry, które ludzie robią ze względu na zbiorowość tego typu transportu. Policz sobie stratę czasu tych ludzi. Matematykę zostawiam tobie
@pablooooo zdarza się, najczęściej jak widzę murzyna albo erazmusa xD

@McDermott już skończyłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@potezny_biskup nic nie słyszałem, mogę zapytać kumpla z kpk, ale możliwe że kierowca nic nie zgłaszał, bo i po co sobie jakichś problemów robić xD

@Czerwonykaktus przeguby palą nawet i po 50l na setkę, z klimą i przy dynamicznej jeździe to momentami nawet i 65-70 (średnio, bo chwilowo spalanie potrafi
@sultanomariano: generalnie to dużo wygodniejsze muszą być automaty, a przy jeździe po mieście to już w ogóle manual nie ma sensu. Autobusem nie jeździłem, trochę ciężarówką i zawsze w manualu to czasem szkoda, że to nie automat, bo się nawajchować trzeba. Ale było takie miejsce przez które przejeżdżaliśmy po 4-5 razy dziennie i była górka, chwila prostego i znowu górka (na pełno) to ja między górkami ogień do końca na tym
@sultanomariano: O, BKM! Zainstalowali Wam już kierunkowskazy? Czy czekacie w kolejce za BMW? A z poważniejszych pytań: jak to jest jeździć białostockim tramwajem, gdzie jadą 3-4 autobusy jeden za drugim, a potem ludzie czekając na kolejny taki tramwaj marzną przez kwadrans?
@pcpc co do pytania: też mnie to denerwuje jako pasażera i w sumie problem jest odkąd pamiętam. My po prostu jedziemy zgodnie z rozkładem, bo taka nasza praca, a na składowej siedzą łebki, które najwyraźniej wiedzą lepiej. Ułożenie rozkładu to bardzo niewdzięczna i ciężka praca, trzeba wziąć pod uwagę całą masę czynników, takich jak chociażby czas pracy kierowcy, częstotliwość kursów, kursy wariantowe, możliwość jakiejś przesiadki i inne. Nie bronię tych gości, ale