Wpis z mikrobloga

Główna informacja z Interii


@LeifEriksson: To co tutaj propagandowo rozpuszczacie to nie żadna informacja tylko jakaś "analiza" jakiejś niedouczonej baby, A co do developerki i czasu trwania inwestycji - średnio tego typu inwestycja (budowa osiedla mieszkaniowego od podstaw) trwa 4 lata. Skoro zaczęli program w 2016 r trudno po dwóch latach oczekiwać nie wiadomo czego.
Ale komu i po co ja wyjaśniam te oczywistości? Wiadomo co tu robisz wraz z kumplami
@LeifEriksson: Przypomina mi się anegdota, którą przytaczał Kuroń w 'Wierze i winie". Siedział w więzieniu z Żydem wsadzonym za przestępstwa gospodarcze (a po trochu za bycie Żydem, bo to był 1968), który go przekonywał, że ustrój, a w szczególności ZSRR musi upaść. "Wie pan, ja przed wojną budowałem kamienicę we Lwowie, w 1939 cała była gotowa, tylko balustradki przy jednym balkonie brakowało. Byłem tam niedawno - wie pan, że oni przez
Nie została oddana do użytku ani jedna inwestycja mieszkaniowa", a Thorkill wrzuca nagłówki o rozpoczęciu przetargu lub "ruszającej inwestycji".


@wolodia: Nie wstyd ci kłamać żenujący peowski trollu? To pytanie retoryczne, wiem że jesteś zdolny do największych kłamstw jak reszta twojej zakłamanej bandy tutaj.
A tu link do dwóch z tych nagłówków które wrzuciłem wyżej gdzie budynki są już gotowe i na wiosne wprowadzą się tam ludzi. Każdy może ocenić jak znów