Wpis z mikrobloga

Polecam Odd Warriora w obecnej mecie. W tym miesiącu łatwo wbiłem legendę, zwłaszcza w porównaniu z ostatnimi miesiącami gdy grałem APM Priestem i Quest Roguem. Zmalała liczba OTK decków takich jak OTK Paladyn, Mecha'thuny, Togwaggle. Nawet Cloning Priest jest rzadziej grany, bo popularny jest Wall Priest. No i oczywiście Odd Warrior niszczy aggrośmieci.

#hearthstone
pauleta19 - Polecam Odd Warriora w obecnej mecie. W tym miesiącu łatwo wbiłem legendę...

źródło: comment_NWG2kFtFFtjo0Z4HeUt4SbLdkiqqASHV.jpg

Pobierz
  • 17
@kmornick:

Nie wklejałem decklisty, bo nadal nie jestem zadowolony i będę ją ulepszał. Stworzyłem hybrydę Dragon Odd Warriora z wersją na Cube'ach. Bardziej podobała mi się wersja na smokach ze względu na removal. Inne wersje Warriora są tak greedy, że wrzucają po 2xOwl, 2xCube, 1xElise, 2xFaceless, więc nawet tego nie próbuje przebić. Wziąłem tylko jednego Cube'a, żeby wygrać na fatygę z Hunterami.

Greedy wersja na Cubach jest lepsza na mirror, Control
pauleta19 - @kmornick: 

Nie wklejałem decklisty, bo nadal nie jestem zadowolony i ...

źródło: comment_xfEbRC7miK8L5uPtSykIzjm5AsM8QLgT.jpg

Pobierz
@Danicen:

Hearthstone to gówno, kierujące się jedynie w stronę pay to win.


Eh. Nie ma co sie nawet do tego odnosić, bo to, że hs jest nie jest p2w jest rzeczą oczywistą dla każdego z czymkolwiek w głowie. Owszem jest drogi, ale to zupełnie inna sprawa.

balans pomiędzy graczami nie istnieje

???

a większości gier nie ma szans wygrać

Jeśli masz mniej niż 50% win ratio, to albo masz bardzo zły
@peysowy:

Mi też się przyjemnie gra. OTK decki tak dominowały metę, że ostatnim kontrolnym deckiem jakim grałem był Control Warlock. Dopóki był grywalny, czyli do czasu nerfów w maju 2018. Prawie rok bez kontrolnego decku to zdążyłem zatęsknić. Zwłaszcza, że bardzo lubię decki, które pokonują przeciwnika na fatygę.
@soundboy:

Mirrory Odd Warriorów na smokach średnio ciekawy. Jedyne co trzeba zrozumieć to, że mecz toczy się do fatygi, więc nie powinno się dobierać kart. Jeżeli obaj gracze to rozumieją to zazwyczaj wygrywa gracz z bardziej pazerną wersją albo ten któremu dopisało RNG na przykład zaczynał jako pierwszy (więcej kart w decku na starcie) i dobrał na przykład Hatchlinga ze Stonehilla, Elise z pakietu.

Ciekawszy mirror to z pewnością mecz Odd
@soundboy:

Na hsreplay Zoo ma 38,47% win ratio na Odd Warriora. Mi jeszcze nie zdarzyło się przegrać Odd Warriorem na Zoo. Grałem chyba 4. gry, w tym w dwóch przeciwnik miał Kelesetha na curvie. Ważne dla Odd Warriora jest znalezienie odpowiedzi na wczesną presję. Zcoinowanie Reckless Flurry w 4 turze zazwyczaj wygrywa mi gry.