Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyłapałam dzisiaj swojego niebieskiego na okrutnym kłamstwie(?) Dzisiaj dowiedziałam się, że przyjął swoją byłą dziewczynę do znajomych na FB.Ale do rzeczy, postaram się by było w miarę chronologicznie:
-na początku związku, ta dziewucha napsuła mi krwi, starając się zawłaszczyć niebieskiego dla siebie, wydzwaniała po pijaku i tak dalej. Niebieski obiecywał całkowicie zaprzestać z nią kontaktu.
- po dwóch latach przyłapuję niebieskiego na pisaninie niebieskiego z tą babką, na dość niedwuznaczne tematy( ͡° ʖ̯ ͡°),przeprasza, znów obiecywał że nie będzie z nią utrzymywać kontaktu i tak dalej
- był spokój, do dzisiaj. Wlazłam na jego profil (nie, nie konto) i zobaczyłam że ma tego babsztyla w znajomych,no szlag mnie trafił. Tutaj włączyła mi się #logikarozowychpaskow i weszłam na jego konto na poczcie i wywnioskowałam że w Walentynki pisali do siebie( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem o czym pisali,mogę jedynie się domyślać, bo nie mam jak tego sprawdzić, jednak strasznie męczy mnie rzecz, że po tylu latach nie mogą o sobie zapomnieć. Jesteśmy ze sobą 7 lat, mamy dziecko a on się zachowuje jak gówniarz. Sprawy nie ułatwia fakt, że niebieski pracuje za granicą. Ze niebieskim nie rozmawiam, kazałam mu #!$%@?ć do tamtej i nawet nie wiem czy dobrze zrobiłam() czy to po prostu moje urojenia czy faktycznie coś może być na rzeczy, bo od niebieskiego się niczego nie dowiem, a mam na tyle honoru by nie pisać do tamtej. Mirko pomóż!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
  • Odpowiedz
@Przydupaska: No ale nie rozumiem Cię dziewczyno. Troszkę zaufania do faceta, tak? Jakby miał zdradzić, to by Cię zdradził, prawda? On po prostu chce być miły. Ot była dziewczyna, która może chce Ci go odbić, napisała do niego, może chce go gdzieś zaprosić, no a co on ma zrobić? Ma jej odmówić, skoro wie, że tylko Ty się liczysz?

Pamiętaj, może z nią pisać i się spotykać, ale musisz mu ufać.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Może nie byłoby całej inby, gdyby nie to, że wszystko trzymał w tajemnicy. Zwłaszcza że to on ją zaprosił do znajomych, on zaczął rozmowę i tak dalej. Widzimy się niezbyt często, zaufanie to podstawa. A jeśli on oszukuje mnie i ukrywa istotne dla mnie rzeczy, to już jest chyba po ptokach
  • Odpowiedz
@Przydupaska: No tylko macie dziecko, więc to trochę utrudnia sprawę. Albo to chcesz ratować, albo dajesz sobie spokój i zostajesz samotną matką. Powiem tylko jedno; coś jest na rzeczy i tyle. Mogło (jeszcze) do niczego nie dojść, ale jest to lecenie w #!$%@?, którego bym nie trywializował.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Nie wiem czy to się da tak uratować. Jeśli on teraz mnie oszukał,to później pewnie też to będzie robić.Bycia samotną matką się nie boję, z resztą i tak praktycznie nią jestem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
xyz: LEJ W PYSK
a tak na poważnie, to zostaw go w #!$%@?, skoro nie widzi co ta szmata wyrabia, to czas najwyższy się uwolnić. widocznie nie ogarnął się emocjonalnie i tak długo dopóki on nie wybije jej sobie z tego pustego łba tej laski, tak długo będziesz w toksycznym związku. cały czas będziesz ty, on i jego była. facet cię kłamie, kręci, a ty mu się dajesz. zostaw #!$%@?, życie
  • Odpowiedz