Wpis z mikrobloga

Drogie mirabelki i ci pozostali mam do was ogromną prośbę. Z racji ostatnich wydarzeń w firmie mam do podjęcia trudna decyzję. Otóż mam dwie osoby, jedna z nich otrzyma naganę druga zwolnienie dyscyplinarne. Obie osoby są tak samo winne. Zachciało mu się romansu w pracy, który zakończył się niepowodzeniem rzutującym ogromnie na działanie firmy. Podobno dostał kosza, ot przegryw jeden. Macie możliwość pomocy w wyborze osoby która wywalę, a której okaże są wielkoduszność i dam druga ostatnia szanse. Wybór należy do was.

#pracbaza #ankieta #rozowepaski #polska

Kto traci pracę

  • Dziewczyna 59.8% (631)
  • Przegryw 40.2% (425)

Oddanych głosów: 1056

  • 54
@DawajDawaj: czekaj, podbijał do Twojej narzeczonej wiedząc że zajęta? Xd

Weź zwolnij gościa. Nie dlatego że ja jestem różowa i bronię drugiej ale dlatego że skoro to on podbił do tamtej i ogólnie piszesz że podbija do wszystkich kobiet jak leci to po prostu nie jest korzystne dla firmy bez względu na płeć. Zatrudnisz znów jakąś różową to ten zamiast myśleć o pracy to kolejnych flirtów mu się zachce. Ja na
@czar_Pekla Masz racje, ankieta nic nie znaczy, decyzja i tak będzie po mojej myśli.

@MirabelleCooper Już dawno chciałem go wywalić, ale dopiero teraz dał mi oficjalnie powód do tego. Mój błąd, że dostał od razu umowę. Człowiek uczy się na błędach drugi raz takiego nie zrobię.

@MietekVodkaPower Jedno jest wyjście.

@jarzyn88 Niech próbuje mamy świetną kancelarie prawną, materiał wideo, zeznania świadków podpisane przez te osoby. Będę miał duża satysfakcję dzieląc się tym
@DawajDawaj: nie wiem nad czym tutaj się zastanawiać. Jeśli typek bawił się w alpha, a tak naprawdę dręczył wszystkich (wszystkie) wokół, to rozmowa, a jak nie przestanie, to out. Na to pierwsze chyba już za późno, więc zostaje druga opcja. Nie wiem czemu bierzesz tutaj pod uwagę pracownicę. Pozwalała mu na więcej, po czym odcięła "prąd", typek nakręcił się jeszcze bardziej i stąd afera? Bo jeśli jest jedną z kolejnych, to
@DawajDawaj: jeśli znałeś problem, to jakby nie patrzeć to Twoja wina, że do tego dopuściłeś. Rozmawiałeś wcześniej z nim o tym? Może już dłuższy czas ją gnębił, więc w końcu nie wytrzymała. Myślę, że ona i tak może mieć teraz wyrzuty sumienia. Jak jest dobrym pracownikiem, nie nakręcała swoim zachowaniem typka, to nie ma powodu, aby ją wyrzucać. Powiem więcej, wręcz przeciwnie - wyjdź do niej z pomocną dłonią. Jak pokażesz
@DawajDawaj: i co mu to zrobi ze przedstawisz to przed sadem? kto to zobaczy sędzia i paru prawników? straszne
a za dyskryminacje dostanie odszkodowanie a Tobie mogą (nie muszą) grozić z tego tytułu konsekwencje.
Jak masz tak wspaniały dział prawny to dopytaj o to co grozi za nierówne traktowanie.
@Kolarzino Nie mam zamiaru jej zwalniać. Szkoda świetnego pracownika.

@Aik- Od 4 stycznia wisi na tablicy ogłoszeń rozpiska punktów za podpierniczanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rekordzista uzbierał do tej pory 195 pkt

@jarzyn88 Nikt nic mi nie zrobi, żaden sędzia czy ktokolwiek inny.
@DawajDawaj: mowisz ze obie są tak samo winne i opisujesz tylko co zrobił niebieski i że dostał kosza, czy rozowa tez z nim kreciła czy od początku nie chciala sie w to angażować? To dość istotna informacja bo rzutująca na sprawe. jeżeli nie krecila z nim a tylko jemu sie cos wymysliło to niebieski do odstrzalu, jezeli oboje krecili to oboje out, 3 opcja to sama rozowa zaczęla krecic tylko ze
@DawajDawaj a dawałeś już mu wcześniej naganę? Jeżeli nie, to rozważ naganę z wpisem do akt dla niego i przy następnej skardze od współpracowników od razu dyscyplinarna - chodzi o dupochron, sądy pracy potrafią odjechać takie akcje, że ryj spada. Skoro masz dowody, że to się działo wcześniej, to na pewno padnie pytanie, dlaczego w aktach nie ma śladu po tym.
Wyżej już pisałem, ankieta nie ma żadnej mocy. Po prostu chciałem sprawdzić z jakim typem osób tu przebywam. Jestem mocno zaniepokojony.


@DawajDawaj: JPRDL. Robisz ankietę która nie ma żadnej mocy i co 5 komentarzy rzucasz jakieś bzdury typu
- i tak jej nie zwolnię
- widzę z kim tu przebywam
- nie lubię przegrywów.

itp, itd. Z tej całej trójki Ty jesteś najbardziej rakowy.
@mkeeey Dlaczego ona ma cierpieć przez niego?

@jurek-xd Niestety nie ma takiej opcji w "zawód syn"

@betterbeworthit Już niejedna osoba próbowała, sąd w moim mieście jest normalny.

@ostoja Ależ mi komplement sprawiłeś

@ediz4 Przegrywy trzymają się razem na wykopie. Dla mnie to jest najbardziej "rakowa" grupa. Są gorsi od feministek.

@K44WY3P51WCWC Będzie wolny jak ptak, będzie mógł szukać nowej pracy wszędzie.

@brednyk Dziewczyna 9/10 vs przegryw 0/10. Dla wizerunku firmy lepiej zostawić