Wpis z mikrobloga

#pubg Mirki co z tą grą jest nie tak? Chciałem kupić dzisiaj, ale jak czytam niektóre opinie na steamie to średnio mi się to widzi. Pamiętam, że miała mega dużo dobrych opinii, a teraz ludzie cisną wydawcy. Co ogólnie tak Was #!$%@? w tej grze? Dużo negatywnych opinii o optymalizacji. Są duże spadki FPSów? Jak z bugami? Sprzęt; gtx1080 + i7-7700k pod monitorem full hd.
  • 10
@GeorgeOfRivia: bugi i optymalizacja to jedno, ale druga sprawa to bezsens tej gry dla solo gracza. Rozegrałem jakieś 50h po zakupie i już dawno tego nie odpalałem, bo bardziej denerwuje niż daje radość. Może z kolegami jest inaczej, ale to wiadomo; w dobrym gronie można się i crapa cieszyć.
IMO większy sens ma ten apex, ale nawet tego nie instalowałem bo mnie oprawa jednak odrzuca... za stary chyba na takie gry
@GeorgeOfRivia: Ja mam i3-6100 i gtx1050ti i na minimalnych (tylko zasięg rysowania i antyaliasing na max) wyciąga w miare stabilne 50-60fps, a dropy są tak do 20-30 lecz nie było to jakoś wybitnie denerwujące. Dodam tylko, że co patch to inaczej pubg chodzi, a na ostatnim patchu grałem chyba tylko ze dwa mecze, także nie wiem.
A i na minimalnych i tak bym grał nawet na najlepszym sprzęcie ze względu na
@GeorgeOfRivia: mam taki sam sprzęt jak ty + 16 gb ram + ssd, ale rozdzielczosc 1440 x 2560, wyciąga mi ok 140 fps przy zalecanych ustawieniach (pierwsze 3 opcje graf na max, reszta minimum + sharpen).
Chińczyków już nie ma
gra sie całkiem spoko, ale serwery czasem lagują.
@GeorgeOfRivia: kup sobie, najwyżej oddasz jak lipa. Chodzić będzie doskonale na takim pc. Optymalizacja lepsza niż w takim apexie ale pubg ma już przypiętą łatkę optymalizacyjnego syfu i tak już zostanie.
Koniecznie graj z jakąś ekipą, tylko wtedy to naprawdę świetna gra. Jak nie masz z kim to możesz pisać, często gramy w wykopowym noob squadzie albo wejdź na discorda i kogoś znajdziesz.
PS. Nie wiedziałam że ktoś czyta komentarze na
@GeorgeOfRivia: Na optymalizację to narzekają tylko ci co kupili komputer 10 lat temu i sądzą, że GTX 660 powinien im ciągnąć każdą grę... BO OPTYMALIZACJA! Jak nie działa coś płynnie, to znaczy że OPTYMALIZACJA...

Na swoim sprzęcie to będziesz miał 100+ fps w każdym miejscu...

Co do pozostałych narzekań... Gra jest fajna, cały czas coś dodają, coś poprawiają. Oczywiście bywają bugi, lub jakiś problem z serwerami, ale są to jednostkowe przypadki.
@GeorgeOfRivia: Ta gra to drewno. Mobile jest zajebiste i osiągałem najwyższe rangi, więc jak w koncu mam nowego kompa to myślałem, że teraz będzie dopiero jazda. Nic bardziej mylnego. Odbiłem się od pecetowej wersji.

I na tym byłby koniec historii, gdyby nie Apex. Po kilkunastu meczach, gdy w końcu się w miarę wdrożyłem, pomyślałem, że zagram pubg i może pójdzie. Owszem poszło... pierwszy kurczak wpadł (a dwóch moich padło na starcie),