Wpis z mikrobloga

@laress: dlatego zawsze tłamszę tego typu odruchy w środku i pozwalam niebieskiemu dzielnie mi pomagać albo nawet samodzielnie wykonywać niektóre zadania, chociaż szczerze mówiąc to nawet pomidory kroi źle, bo za grubo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak przynosi śniadanie pod nos to i grubo krojone pomidory dobrze wchodzą. ¯\_(ツ)_/¯ Absolutnie nie wolno wyręczać niebieskim z powodu ich nieporadności, bo wyrosną z nich tylko lenie patentowe!
  • Odpowiedz
@laress: A potem jak on zacznie pomagać, a nawet dzieciaka wozić na spacery itd. to jeszcze powie, "eh potrzebuje męskiego faceta" xdd no i jeszcze głowa zacznie boleć, gdy facet będzie chciał seksu.

chociaż szczerze mówiąc to nawet pomidory kroi źle, bo za grubo.


@Heheszkara: I co, nie dociera, by cieniej to robił? U mnie np. w rodzinie kobiety nie umieją obierać ziemniaków, bo robią z tego prostokąty. Pół ziemniaka
  • Odpowiedz
  • 0
@Heheszkara: tak samo kobiecie raz pozwoliłem z koleżankami złożyć szafę z ikei bo akurat w pracy byłem a przywieźli i chciała się podjąć wyzwania. Jak zobaczyłem przebite na wylot gwoździe w tylnej osłonie to miałem ochotę ja zamordować. Ale nie mam do tego serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz