Wpis z mikrobloga

  • 184
Fotka z weekendu. A na fotce kolejne 273 rozpikowane siewki #chilizgobim

Łącznie z poprzednimi daje to 398 roślin. Więcej nie będzie, bo to już kompletny maks jaki jestem w stanie zmieścić w mieszkaniu.

Zakupiłem sobie też lampkę do doświetlania tych, które będą stać nie bezpośrednio przy oknie. Jestem ciekawy jakie będą efekty :-D

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem
Pobierz gobi12 - Fotka z weekendu. A na fotce kolejne 273 rozpikowane siewki #chilizgobim

Łą...
źródło: comment_nEfcDIT3gLxeKc6LNsc0gjlhJNy5fG84.jpg
  • 34
@gobi12: Zostawiasz 398 roślin – swoją drogą, jak już ktoś zauważył, weź się chłopie zlituj i dorzuć te 2 rośliny ;) – a co z resztą? Z tego co pamiętam siałeś chyba ponad 600. Reszta nie wyszła czy wyrzucasz nawet jak wyszła/wyjdzie? U mnie zostały już tylko docelowe – pół soboty przesadzałem do nowych doniczek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gobi12: cześć :D fajna kolekcja, a ja mam takie pytanko, chciałabym zakupić nasiona Carolina Reaper i zasadzic i dać to w doniczce na prezent koleżance Karolinie na urodziny (początek listopada). Orientujesz się może czy po pół roku będzie to już jakoś wyglądało? Nie mówię o papryczkach tylko o samej roślince żeby można było to włożyć w osłonke i dać xd
@gobi12: heh różowy odwalił całą brudną robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@spayk: Bez przesady ;D Tęż się trochę pogrzebałem w ziemi :)

@limpak: To by trzeba określić po wielkości rośliny i po tym czy korzenie już wypełniają doniczkę, jeżeli cała obecna doniczka jest wypełniona korzeniami to trzeba koniecznie przenosić do większego.

@chuckd: :D Miałem rozłożoną folię malarską i staraliśmy się zrobić to za jednym