Wpis z mikrobloga

Joshua wczytał protokół "#!$%@?".

Nawet gdybym ja miał najgorszy dzień, a on najlepszy, i tak nie zdołałby mnie pokonać. To głupi ignorant bez ciosu, który spotka się z prawdziwym wojownikiem. Nie będę się bawić w gówniane gadki jak on, po prostu wyjdę do ringu i go znokautuję. Wystarczyło sypnąć mu kilka cheeseburgerów, a on zgodził się na walkę. Bijesz jak #!$%@? a nie facet. Nie potrafisz sprzedać biletów. Będziesz po prostu kolejnym łupem w mojej kolekcji. Zazwyczaj szanuję swoich rywali, lecz jeśli oni nie okazują mi szacunku, wówczas ja również nie mam go dla nich. Miller jest zbyt wolny na czołówkę wagi ciężkiej, lepiej poradziłby sobie chyba w lidze NFL niż w boksie na najwyższym poziomie. Dużo słyszę o jego pressingu i kondycji, ale gdy zacznie inkasować moje ciosy, zobaczymy jak wtedy będzie z jego kondycją. Mocno go zbiję. On nie dotrwa do końca siódmej rundy - zakończył mistrz świata.

Swoją drogą gdybym ich nie znał i zobaczył to zdjęcie to postawiłbym na Millera bo Joshua wygląda przy nim jak szczur a przecież sam uchodzi za atlete w boksie
#boks
Pobierz
źródło: comment_wjpObTodMRa2WOvPeYs83Ov7eh1limNp.jpg
  • 3
@korporacion: Bo AJ liczy na szybkość w tej walce. Tylko że AJ nie jest Usykiem i nie wiadomo jak mu to wyjdzie. Bokserem jest dobrym, ale czy zbijanie wagi na Millera to dobry pomysł? Dowiemy się przy walce.
@korporacion: wątpię aby Miller to wygrał. Każdy kto oglądał jego walkę z Wachem wie, że jeśli zaboksuje tak jak z Mariuszem to ta walka nawet 7 rundy nie doczeka, bo go AJ rozbije bezproblemowo. Skoro wolny jak ketchup Wach potrafił wdawać się z nim w bijatykę to co zrobi tak szybki i mocny byczek jak Joshua? No chyba że AJ zainkasuje jakiś głupi cios, Miller ciosu może nie ma, ale gość
@korporacion: Miller nie ma szans. Jak wspomnial przedmowca, obejrzyjcie jego walke z wachem, ktory nota bene w 2 rundzie doznal kontuzji a i tak sobie jakos radzil... miller nie ma ciosu, jedyny jego atut to pressing i dobra szczęka, ale ten pressing robi wrazenie na niższych i lzejszych zawodnikach. Zobaczmy jak sobie poradzi z Joshua, ktory nie boi sie pojsc na wymiane i ma kowadlo w łapie