Wpis z mikrobloga

czy to tylko u mnie tak czy jest jakiś trend, że faceci nie chcą już latać za kobietami? czyżby kropla drąży skalę i powtarzanie w kółko #blackpill zasady daje rezultat? nie ma nic lepszego niż cieszyć się spokojem i nie uganiać się za #p0lka drącą mordę gdy tylko coś jej nie pasuje.

#wygryw
  • 71
  • Odpowiedz
@Blueweb: no i bardzo dobrze, że się nie uganiają. Chciały równouprawnienie to mają. Na zachodzie obie płcie potrafią się wzajemnie podrywać i adorować, a u nas jakiś #!$%@? księżniczkoland jest.
  • Odpowiedz
@Blueweb Dobrze, że tak się dzieje. Potem będzie wielkie zdziwienie "Ale jak to żaden mnie nie chce, ani żaden się o mnie nie stara? Przecież jedyne moje wymagania to utrzymywanie mnie, 10k zarobków minimum, >180cm wzrostu, >20cm penis i robienie mi niespodzianek conajmniej 3x w tygodniu". Może w końcu zejdą na ziemię i też coś dadzą od siebie
  • Odpowiedz
@Blueweb: Faceci z klasa przestają się uganiać za kobietami, ich sztuczki zostały rozpracowane. Generalnie faceci w końcu dorastają, wiedza ze świat nie kręci się tylko wokół kobiet. Po prostu jesteśmy zrezygnowani wymaganiami.
  • Odpowiedz
@Blueweb: po co pajacowac skoro i tak efektów nie ma albo jest się olewanyn po jakimś czasie. Lub też ma wymagania z dupy bo kolezaneczki #!$%@?ą głupoty czy instagramik mózg sprał.
  • Odpowiedz