Wpis z mikrobloga

W ostatnim głosowaniu grupy A w #igrzyskamotoryzacji odpadło Mitsubishi zyskując prawie 36% głosów. Do samego końca nie wiedziałem, kto wreszcie odpadnie, bo walka była wyrównana. Głosowało 101 osób! To nowy rekord ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatecznie z grupy A przechodzą dalej #mercedes i #nissan.
Dzisiaj zaczynamy grupę B. Ta grupa wydaje się być dużo bardziej zróżnicowana, więc sam jestem ciekaw jak będziecie głosować.
Pamiętajcie, że głosujecie na NAJGORSZEGO producenta samochodów.

#carboners #samochody #citroen #daewoo #ford #subaru #volvo #glupiewykopowezabawy
Pobierz sTreeTu - W ostatnim głosowaniu grupy A w #igrzyskamotoryzacji odpadło Mitsubishi zys...
źródło: comment_4vQ91jDKxnHVf7MrxNaKk2xznGiemM0x.jpg

KTÓRE SAMOCHODY SĄ TWOIM ZDANIEM NAJGORSZE?

  • Citroen 18.5% (30)
  • Daewoo 68.5% (111)
  • Ford 6.2% (10)
  • Subaru 3.7% (6)
  • Volvo 3.1% (5)

Oddanych głosów: 162

  • 21
@raceman: Ja też jeżdżę Subaru (F XT '14) i ta skrzynia jest genialna - najlepszy automat jakim mi było dane jeździć. W życiu bym nie wrócił do manuala, też dużo lepiej mi się jeździ niż ze skrzyniami hydro czy dwusprzęgłowymi.
@raceman: Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Jeździłem na torach w Łodzi i w Kielcach i w trybie S# czyta mi w myślach na zakrętach. W S odrobinę lepiej przyspiesza - mniej agresywnie miesza obrotami. W I jak się depnie to potrafi pokazać pazur.

Nie wiem czym jeździsz i jaką masz skrzynię...