Wpis z mikrobloga

Czy kupując nowe auto warto dopłacić 900zł do alarmu? Tzn. chodzi mi tylko o to czy nadal jest tak, że z alarmem jest tańsze AC? Bo mi osobiście alarm do szczęścia nie jest potrzebny. Przekonał mnie do tego sprzedawca proponując zamiast alarmu ubezpieczenie GAP i dla mnie ma to sens.

#ubezpieczenia #samochody
  • 12
Przekonał mnie do tego sprzedawca proponując zamiast alarmu ubezpieczenie GAP i dla mnie ma to sens.


@DenverPn: dla niego tez ma sens bo to SPRZEDAWCA i ci coś sprzedał. Moim zdaniem warto bo jest mała ale jednak wieksza szansa ze ci tym samochodem jednak nie odjadą i bedziesz miał czym jeździć. Jak ci odjadą to bedziesz sie #!$%@?ł z ubezpieczycielem przez kilkanascie miesiecy o hajs a w miedzyczasie pozostanie ci miesieczy
@wycz: ogolnie w naszym kraju jest taka znieczulica na wyjący alarm, że nie uważam żeby cokolwiek dał w przypadku próby kradzieży... Zostaje dla mnie tylko argument niższej ceny na AC i czy ta obniżka zwróci mi w kilka lat te 900zł...
@DenverPn po pierwsze primo, artykuł z 2014 roku.
Po drugie primo, jeżeli dobrze pamiętam to nawet w 2014 roku była to bzdura.
Jeżeli się nie mylę t wpływ na cenę AC MA jedynie zamontowanie systemu GPS z bezpośrednim połączeniem do bazy lokalizacji pojazdów ( coś za co płacisz miesięczny abonament) i to tylko w PZU