Wpis z mikrobloga

Szukam kurtki motocyklowej podobnej do tej revita model Mantis. Konkretnie chodzi o to żeby miała rękawy skórzane a całą klatę i plecy w siatce mesh, albo niekoniecznie całe, wentylacja musi być dobra. Ta kurteczka revita bardzo mi odpowiada tym co oferuje tyle że ma za krótkie rękawy dla mnie, więc jej nie kupie, dlatego szukam czegoś podobnego, o takim sportowym wyglądzie, innej firmy. Mamy tu jakiegoś speca od ciuchów?

Zdjęcie poglądowe kurtki revita:

#motocykle
Pobierz rocky_b - Szukam kurtki motocyklowej podobnej do tej revita model Mantis. Konkretnie ...
źródło: comment_V5VcKhGsR33XD3ppo4dd0GPqbu2VKTYU.jpg
  • 22
@acdart: Znalazłem jeszcze dainese super rider d-dry, po weekendzie będę ją mierzył chociaż do tej revita i tak sie chowa bo mało tej skóry na rękach, ale zobaczyć mogę. Shima odpada z góry.

@Scorpio412: Za słaba wentylacja niestety.
@kipowrot zależy co rozumiesz przez bardzo dobra wentylację. Dla mnie bardzo dobra wentylacja to cała klatka, plecy i część rękawów w siatce mesh, a dobra to częściowa siatka mesh na klacie i plecach. Czyli taka typowo letnia kurteczka, dla mnie taka, z membrana to jest ciuch na cały sezon bo jeżdżę głównie od około 18 stopni. Tylko rano jak jadę do roboty jest gorzej, ale mam blisko, nie problem założyć ciepłe termo
@kipowrot podobno nie jest to najlepsze rozwiązanie, tak słyszałem że nic z niej nie zostaje w razie gleby xd Malo tego teraz w sobotę robiłem mały teścik takiej kurtałki meshowej z membraną i przy temp 12*, słońce, w bluzie pod spodem było mi ciepło :)
@rocky_b to może masz coś #!$%@? z temperatura ciała xD 12'C to zimno jest :P
Ja co prawda slizga nie miałem, ale uderzyłem w bandę w zbroji i wszystko ok, trochę się potargala, ale przyjęła. Łokcie i plecy.
Główny zarzut maja, ze przy slizgu się topi od tarcia zbroja.
To nie wiem a MĘSKA KURTKA LETNIA Z SIATKI FLM AIR MESH
@kipowrot gdyby słoneczko nie świeciło to by było zimno, a tak to było normalnie no ciepło xd się zdziwiłem najbardziej jak w paluchy mi nawet zimno nie było a to pierwsze dostaje w kość. A ta kurteczka odpada przez brak wstawek skórzanych na rękach, tak bardzo mi na nich zależy bo wtedy te rękawy są bardziej dopasowane i ja się wtedy czuje dużo lepiej. Ta dainese co pisałem widzę że ma długie