Wpis z mikrobloga

Początek roku, a rap scena już została doszczętnie #!$%@? przez krążki Kapoty, Sokoła i nadchodzący Problemu.
Do tego luźne kawałki od Belomdoe i Pikersa. Pięknie. Po prostu pięknie.
Steez ty #!$%@?.
Niezmiernie się ciesze, że wszyscy zgarniają zasłużony hype. Tym bardziej, że większość z nich swoją drogę na sukces zawdzięcza latom konsekwencji.

#rapsy #rap #muzyka #polskierapsy #pro8l3m
P.....a - Początek roku, a rap scena już została doszczętnie #!$%@? przez krążki Kapo...
  • 20
@Jaal0504: @TOTYLKO_JA: O Oskarze też gadali kilka lat temu, że #!$%@? barwa głosu, ze offbeat, że ogołem jakieś to nudne. A dzis słuchają i się gibią. To samo jest z każdym kto jest innowacyjny w pewien sposob. Tak było z Hewra, Tuzza. Tak było z Que i ogółem całym newschoolem w Polsce. Z czasem zmienicie zdanie.
O Alc tez gadali, ze #!$%@?. A gdyby nie Lil Wayne, Kayne to dzisiaj
@TOTYLKO_JA: No tak samo można mówić, że Oskar z C30-C39 czy Art Brut to lepszy Oskar od tego obecnego. Albo po prostu inny Oskar? Tak samo Kapota to inny taget, inny rodzaj muzyki i nie ma co porownywac, bo chlopaki maja zupelnie inne stylowy.
@Splendor: O prosze ja Ciebie. Poważna muzyka. Panie, kiedyś to było. Rock, metal. To jest to. Darcie ryja. O panie. A pop? No prosze spojrzeć jak fajnie śpiewa dziewczyna. Panie. Tylko Queen, Jackson i Stonesi. W ostatecznosci Beatelsi. Kiedys to było, kurła.