Wpis z mikrobloga

@serekniewiejski: nie, pełnopłatny dzień wolny, rozporządzenie z 1996. Okej dzięki. Pytam bo nie ma mnie na liście osób które otrzymają roczna premię za brak l4 a żadnego nie miałem, więc tylko krew może być tego przyczyną. Ewentualnie błąd w kadrach.
ale mogą sobie traktować jak chcą, tylko trzeba sprawdzić jak jest w regulaminie.


@taktoto: nie moga traktowac jak chca. Moga traktowac tak jak OBIECALI. I nie ma znaczenia co jest w regulaminie. Liczy sie to co kiedys zostalo obiecane albo BYLO w regulaminie kiedys.
@karer obiecali gdzie? Przecież on z nikim o tym nie rozmawiał a obowiązuje go tylko regulamin premii, jeśli w ogóle to jest premia regulaminowa a nie uznaniowa.
Przecież on z nikim o tym nie rozmawiał a obowiązuje go tylko regulamin premii, jeśli w ogóle to jest premia regulaminowa a nie uznaniowa.


@taktoto: nie musi byc regulaminu zeby byla premia to raz. Wystarczy tylko obietnica pracownikowi. A dwa to pytanie skad wiesz ze z nikim o tym nie rozmawial?
Wiem, że nie musi, może być uznaniowa a wtedy można sobie dawać jak się chce.


@taktoto: no tak ale moze byc taz bez regulaminu i wystarczy zwykla obietnica i pracodawca nie musi dawac regulaminu zeby mial obowiazek ja wyplacic. Regulamin nie jest konieczny.