Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, żeby po clonie 2mg być mega zmulonym, ale nie tylko, dostałem jakichś mega myśli samobójczych, ( a zabijać się nie planuję ) i dostać, aż takiej zmuły, że ledwo doszedłem od kumpla do chaty 100m, i względne ogarnięcie mieszkania ( 15 min ) było dla mnie mega wysiłkiem ? Fakt, że może duża dawka jak na początku, ale mam już przetyrane gaba od alko, zresztą kiedyś brałem 0,5 mg i działało podobnie, tylko słabiej, no maskra jakaś, po powrocie do chaty i sprzątaniu od razu poszedłem w kimę, a niespecjalnie chciało mi się wcześniej spać, także jako lek nasenny jest super, ale ogólnie nie odczułem nic o czym ludzie piszą czyli walory rekreacyjne, lekka euforia, pewność siebie, silne rozluźnienie mięśni, zadziałał po prostu jak silnie mulący neroleptyk, po których mam właśnie takie czarne myśli,i ciężki łeb za to właśnie zolpi działa na mnie tak jak ludzie opisują klony ( już kiedyś o tym pisałem ) a klony jak powinien działać zolpidem ( tyle, ze tolerka już mi tak skoczyła, że ledwo go czuję ) Czy ktoś miał podobnie ? W zasadzie wszystkie benzo działają na mnie podobnie( np alpra, tylko słabiej niż klony) oprócz RC np eti w spirolu no i super łączy się z alko, zero korby i agresji, nie urywa pamięci i nie daje efektu, że na drugi dzień się myśli co się naodpierdało, wręcz przeciwnie mnie nawet lekko otrzeźwia i mogę pić dalej( tabletki są mega słabe i wolno się ładują) ew. clonazolam ( ale to ten stary w dużych zielonych tabletach z podziałką, to była moc nie to co te małe niebieskie gówna od preda) a piszą wszycy, że apteczne benzo takie super i wogle, dziwne. Ogólnie klon super lek nasenny, kładzie do łóżeczka i śpię jak bobas, budzę się w miarę zrelaksowany i wypoczęty, ale nic poza tym
#narkotykizawszespoko
  • 10
@ciulus: mieszałeś z czymś ? Czy wziąłeś za dużo ? Dzięki za ostrzeżenie btw. A co tam wgl u Cb ciulus, coś pisałeś, że idziesz do psychiatryka, czy to właśnie to po tych klonach ? wcześniej coś, że rzucasz thioco i dragi wgl, jak się teraz sprawy mają u Cb ?
@lemmorexisWimme: to wiem, dlatego jak każde benzo - sporadycznie, choć wiem, że łatwo się #!$%@?ć, ale tak jak mówię, tylko zolpi mnie uzależnia i tracę nad nim kontrolę nawet rc benzo nie ma tak fajnego profilu działania, żeby mnie wkręcić , ale dzięki za radę. Już kiedyś prawie ześwirowałem po dopie 3cmc- wystarczył 1 g 1 dnia i na 2gi dzień wszędzie podsłuchy, kamery z bloków naprzeciwko, złodzieje pochowani w domu
@grondir: dobra wziąłem za dużo xd teraz po 1mg i jest lekki czill, choć bez szału, widocznie to nie dla mnie ( chyba mam genetycznie po ojcu, też za tym nie przepadał) przydałaby się jeszcze meliska/ głóg u mnie działają synergicznie, ale i tak zolpi > benzo Za to benzo są wyśmienite do wszelakich mixów szczególnie do opio, mocno podbijają, zolpi raczej nic nie podbija, po prostu dodaje swoją fazę do