Wpis z mikrobloga

Kolejna aktualizacja #aplikacjazakop pojawi się dopiero za tydzień, szykujemy dość dużo zmian, a obecnie czasu mamy niewiele. Podobnie z aplikacją na #macos - wymaga ona jeszcze kilku poprawek, ale niestety czas nas ogranicza.

Zapraszamy do pobrania Zakopu, naszej aplikacji do Wykopu na iOS z AppStore. https://itunes.apple.com/us/app/zakop-wykop-pl-browser/id1440067004

#apple #ios #zakop
  • 15
@CodoDodoApps: Nie wiem czy wiecie, ale u mnie jest reprodukowalny w 100% bug - po kliknięciu w powiadomienie nigdy nie przechodzi mi do treści, której powiadomienie dotyczy (np. odpowiedzi do wpisu), a jedynie otwiera aplikację (czyli wyświetla widok, który był widoczny gdy minimalizowałem aplikację).

Najnowsza wersja aplikacji, najnowszy iOS, iPhone XR.
@CodoDodoApps: przydałoby się odświeżanie wątku poprzez pociągnięcie palcem do góry na samym dole wątku bo teraz żeby to zrobić trzeba przewinąć do samej góry (lub pacnąć na samej gorze)! W apce Michaua tak to właśnie działa.
@m1a1: ktoś kiedyś wrzucał, że w apce Michaua to właśnie tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) że odświeżenie z górnej części odświeża, ale z dołu komentarzy tylko pokazuje kółko ładowania i nic nie robi xD