Wpis z mikrobloga

I tak oto PiS(du) kupilo patusow socjalem. Jeszcze raz: 90% tego spoleczenstwa to biedne, upodlone parabyty, zabiedzone i zlamane przez zycie duchy - szlam ktory pozostal po strawieniu tego niegdys dumnego narodu.

Dla swietego spokoju, meczyku w sobote i paruset PLN pomagajacych przetrwac (po co madrze wybierac, lepiej wziasc socjal i jakos to bedzie) sa zdolni do wszystkiego.

Tak ich upodlila III RP - narod zlamany 3x - 1939-1945, 1945-1989, 1989-do teraz.

Na pocieszenie: 3x to z niektorych nic by nie zostalo ale polacy sa jak karaluchy, przezyja wszystko (mentalnie zamienieni w szczury ale wazne zeby koryto bylo i kicha napchana).

Powodzenia.

#pis #polityka #socjalizm #polska #wybory
  • 5
@tibun: Raczej 5 razy. Jeszcze dochodzą zabory i sanacja. I teraz przechodzimy jedynie powtórkę, gdyż PRL to zabory-bis, potem mieliśmy lata pre-PiS czyli współczesny odpowiednik lat 1918-1926, a teraz mamy neo-sanację. Wtedy po sanacji przyszła wojna. Teraz jeśli Putin się ruszy, to znowu ona będzie i cykl się po raz kolejny powtórzy. Jednym słowem - jesteśmy w dupie na wieki.
Jak ktos ma <26 lat to zwolniony jest z podatku (taki plan) - to chyba nie konstytucyjne co? Co prawda gardze konstytucja (platforma tez gardze tak jak i nowoczesna/kodomitami itp - przypominam) - ale jak juz jest to dlaczego ja mam byc gorzej traktowany od innych?
@tibun: Też mi sie wydaję, że to niekonstytucyjne, ale przecież ten trybunał klepnie wszystko. Rabat PIT dotyczy także działalności gospodarczej? Jeśli tak to małolat będzie miał w niektórych sytuacjach sporą przewagę konkurencyjną.
Nie prosciej obnizyc podatki do 15%, skladka zdrowotna 15%, emerytura obywatelska - reszte samemu. 70% zostaje i tyle w temacie. Ale nie - oni chca zeby pasozyty sie rozmnazaly, kmac 21 wiek, za 50 lat caly swiat sie zmiksuje a oni chca lokalnych tubylcow plodzic - brac imigrantow pracujacych tylko i tyle - niech przyjezdzaja jak do USA. Paradoksalnie lepiej juz zostac na socjalnym zachodzie bo tutaj wiecej pieniedzy przynajmniej (oni nie