•  

Ulane Bingo 71! To wyczekiwanie kiedy ulaniec trafił 4 hasła w linii i słucham czy powie swoje tradycyjne "KURNIA" czy jednak nie, a tu 10 minuta filmu mija... bebzun na szczęście nie dał dupy, jak to zwykle robi przy montażu swoich wysrywów, i mamy BINGO! 12 trafionych haseł. Wyniki:
    audycja zawiera lokowanie produktu- myślę że przegryw wypożyczył tego Lexusa, a nie dostał na żadne testy ale skoro tak utrzymuje- to jest to reklama

szafa vs język polski TUTEJ to słowo-klucz najnowszego wysrywu 0:40 "wyjątkowo TUTEJ musieli zawęzić obwód yyyyy CHHHH NO obiegu cieczy chłodzącej" ; 2:15 "wichura TUTEJ dołożyła sobie trochę do tego, żebym się DZISIEJ czuł jak..." 4:16 "TUTEJ mam nadzieję że będzie mniej latało" ; 6:03 "dopasowanie muzyczki, SCIONGANIE muzyczki" ; "TUTEJ do tej carbonary pieczarki zrujnowały tą pizzę [...] strasznie TUTEJ ta pieczarka psuje smak"; 10:18 "gdybym TUTEJ MUG dostać mikrofon..."

PRUSAK 1:03 koniec lexusowania, czas przesiąść się do Pontonowozu. Ciekawe czy stęsknił się za nim tak bardzo, że spędzimy w samochodzie pół vloga. OH WAIT, przecież każdy vlog tak wygląda.

5:07 no szkoda by było jakby #kieleckiulaniec nagrywał w Brazylii przez dwa tygodnie i w ostatni dzień by mu to PODPIERMANDOLILI

pokaż spoiler żartuję,umarłbym ze śmiechu XD

Pozakonkursowo- ten timelapse parkingu pod Media-Markt był tak kurewsko żenujący, że musiałem to rozchodzić po pokoju.

8:14 grubas jest tak nienażarty, że zamówił trzy PIZZE i zaczyna opiermandalać je już na parkingu, ale zorientował się że jego podmianka pieczarek na mięcho nie doszła do skutku. A ZGŁASZAŁ ŻE MA BYĆ TEGO... MA NIE BYĆ TEGO

Omówienie całej sceny od 9:19 na TESTSCHABIE kolejny test, a RYCERZE PYTAJĄ dlaczego #ussponton nie wykorzystuje X3000 (tutaj się z nimi zgadzam, bo sam nie wiem dlaczego). Odpowiedź- bo ma zły dźwięk i trzeba podłączać mikrofony. No typ mnie rozpierdala na łopatki. W każdym razie LINK DO RECENZJI LEXUSA W OPISIE (10:11) Oczywiście cztery kamerki sony, ułożone obok siebie jedna po drugiej. To musiało oznaczać tylko jedno- MACMACMACMACMACMACMAC . Następnie MIEDZIANY MACGYVER, grzebiąc w mikrofonach i kablach, zastanawia się czy da się tak zrobić żeby używać X3000 i żeby audio było dobre, po czym znajduje odpowiedź której sam oczekiwał: no nie da się.
    PS. Odcinek objęty specjalnym patronetem tagu #wiecejsprzetuniztalentu

10:37 mikrofon wyrobi sobie wejście i jest LIPA

11:25 jakby ktoś dał cynę na mikrofon mniejszy od koniuszka palca to by było w ogóle KURNIA fantastycznie
    #mocnyvlog

źródło: Bingo71.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Historia mema CLOWN WORLD na wykopie:

1. Prawaki kopiują z zachodu nowego mema Clown World
    2. Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów
    3. Prawaki spamują HONK HONK pod wszystkimi wpisami neuropków
    4. Zirytowane neuropki twierdzą, że to idiotyczne i tylko obrazuje syndrom oblężonej twierdzy polskiego prawactwa
    5. "haha boli was dupa xDD jakby nie bolała to byście o tym nie pisali xDDD"

#bekazprawakow #neuropa #honkhonk #clownworld
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

#rozdajo Dostałem na święta smartfon Motorola Moto C plus, ale nie będę go używał bo wolę mój aktualny telefon. Wszyscy (bez zielonek), którzy do jutra do jutra do 16 zaplusują ten wpis, wezmą udział w losowaniu rozdajo. Smartfon, który dostałem nie był używany, nie był nawet wyciągany z pudełka. Moze to nie jest pierwsza liga jeżeli chodzi o telefony, ale coś tam na nim można porobić. Jest to wersja z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej (można rozszerzyć do 32GB za pomocą kart) Oprócz tego procesor 4-rdzeniowy, MediaTek MT6737, 64-bitowy, 1,3 GHz, Android 7.0, aparaty 2mpx przedni, 8mpx tylny. O reszcie sobie doczytajcie w necie. Losowanie rozdajo odbędzie się jutro zaraz po 16, a jego nagrodą nie bedzie ten smartfon tylko sub ode mnie na wykopie. Telefon ten może się sprawdzić głównie jako telefon zapasowy, albo nawet główny - wedle uznania. Oprócz tego ma ekran 5,0” HD (1280 x 720), GFM, bateria działa ok 30 godzin, dwie karty sim, wymiary 144 x 73,2 x 10 mm. Powodzenia dla wszystkich w jutrzejszym losowaniu pokaż całość

odpowiedzi (32)

Jestem w miejscowości Brześce pod Warszawą gdzie kręcono większość filmu "Pieniądze to nie wszystko", tutaj sklep :)

#film #filmpolski #podroze

odpowiedzi (39)