Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 71! To wyczekiwanie kiedy ulaniec trafił 4 hasła w linii i słucham czy powie swoje tradycyjne "KURNIA" czy jednak nie, a tu 10 minuta filmu mija... bebzun na szczęście nie dał dupy, jak to zwykle robi przy montażu swoich wysrywów, i mamy BINGO! 12 trafionych haseł. Wyniki:
audycja zawiera lokowanie produktu- myślę że przegryw wypożyczył tego Lexusa, a nie dostał na żadne testy ale skoro tak utrzymuje- to jest to reklama

szafa vs język polski TUTEJ to słowo-klucz najnowszego wysrywu 0:40 "wyjątkowo TUTEJ musieli zawęzić obwód yyyyy CHHHH NO obiegu cieczy chłodzącej" ; 2:15 "wichura TUTEJ dołożyła sobie trochę do tego, żebym się DZISIEJ czuł jak..." 4:16 "TUTEJ mam nadzieję że będzie mniej latało" ; 6:03 "dopasowanie muzyczki, SCIONGANIE muzyczki" ; "TUTEJ do tej carbonary pieczarki zrujnowały tą pizzę [...] strasznie TUTEJ ta pieczarka psuje smak"; 10:18 "gdybym TUTEJ MUG dostać mikrofon..."

PRUSAK 1:03 koniec lexusowania, czas przesiąść się do Pontonowozu. Ciekawe czy stęsknił się za nim tak bardzo, że spędzimy w samochodzie pół vloga. OH WAIT, przecież każdy vlog tak wygląda.

5:07 no szkoda by było jakby #kieleckiulaniec nagrywał w Brazylii przez dwa tygodnie i w ostatni dzień by mu to PODPIERMANDOLILI


Pozakonkursowo- ten timelapse parkingu pod Media-Markt był tak #!$%@? żenujący, że musiałem to rozchodzić po pokoju.

8:14 grubas jest tak nienażarty, że zamówił trzy PIZZE i zaczyna opiermandalać je już na parkingu, ale zorientował się że jego podmianka pieczarek na mięcho nie doszła do skutku. A ZGŁASZAŁ ŻE MA BYĆ TEGO... MA NIE BYĆ TEGO

Omówienie całej sceny od 9:19 na TESTSCHABIE kolejny test, a RYCERZE PYTAJĄ dlaczego #ussponton nie wykorzystuje X3000 (tutaj się z nimi zgadzam, bo sam nie wiem dlaczego). Odpowiedź- bo ma zły dźwięk i trzeba podłączać mikrofony. No typ mnie #!$%@? na łopatki. W każdym razie LINK DO RECENZJI LEXUSA W OPISIE (10:11) Oczywiście cztery kamerki sony, ułożone obok siebie jedna po drugiej. To musiało oznaczać tylko jedno- MACMACMACMACMACMACMAC . Następnie MIEDZIANY MACGYVER, grzebiąc w mikrofonach i kablach, zastanawia się czy da się tak zrobić żeby używać X3000 i żeby audio było dobre, po czym znajduje odpowiedź której sam oczekiwał: no nie da się.
PS. Odcinek objęty specjalnym patronetem tagu #wiecejsprzetuniztalentu

10:37 mikrofon wyrobi sobie wejście i jest LIPA

11:25 jakby ktoś dał cynę na mikrofon mniejszy od koniuszka palca to by było w ogóle KURNIA fantastycznie
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 71! To wyczekiwanie kiedy ulaniec trafił 4 hasła w linii i ...
źródło: comment_MfvBKnhyKk24H2fg9gzS82ltAbyVxASG.jpg
  • 2