Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Serio myślałem że #nintendo przy tym tytule pokaże jakość i innowacyjne podejście jakie było przy zeldzie czy Mario. A oni znowu użyli silnika z #pokemon Sun i moon. Myślałem, że zrobią to tylko do let's go żeby zrobić tak na szybko a nowa generacja pierwszy raz na stacjonarną konsole będzie czymś nowym a nie wtórnym systemem który jest powielany przez poprzednie generację.
Jedyny plus to kraina wygląda na ciekawą.
Licze, że mają jeszcze jakieś asy w rękawie bo w tym momencie to odpicowane let's go z większą ilością szczegółów... Szkoda
  • 6
@dancap: Co jak co ale poksy robi game freak przy wsparciu nintendo a nie nintendo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja się w sumie nie spodziewałem niczego nowego. Setting jest spoko. Reszta meh, ale poczekamy do premiery.

Daliby w końcu poziom trudności do wyboru na starcie gry, żeby znowu kolejna gra się sama nie przechodziła. Może dadzą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@epi: nie oszukujmy się sprzeda to się napewno świetnie mimo wszystko jako osoba która zaczynała od pokemon red (ale druga generacja zawsze najlepsza)

Zwyczajnie oczekiwałem czegoś naprawdę na poziomie zeldy czy Mario. A tutaj ten sam silnik z 3ds...
Kraina spoko ala anglia w erze przemysłowej, startery takie średnie królik faktycznie ala angielski kibic, małpa fajna.
Ciekawe jakie legendy bo jak pamiętam to był pokemon miecz i tarcza....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: tak masz rację ale naprawdę myślałem że nintendo będzie trzymać w tym tytule mocno ich za mordę żeby był to przełomowy tytuł zwłaszcza że idzie to na switcha
@dancap A co nintendo miało zrobic, gamefreak to male studio z małymi możliwościami. Dodatkowo to zbyt malo czasu na stworzenie gry pokroju Zeldy czy mariana, jesli mialoby to trzymac ich poziom to premiera by miala miejsce może w 2021, takich gier nie robi sie w rok czy dwa lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Igristoje: no pokemony to tytuł który zgarnia dla nich ogromne pieniądze więc mogliby w niego zainwestować i zatrudnić ludzi...
Nie jestem fanem nintendo jestem graczem nintendo I zwyczajnie mam oczekiwania wobec tej firmy i nie biorę wszystkiego co mi podadzą tylko dlatego że to N. Oczekiwałem czegoś na miarę tego co pokazano z pokemon x/y tylko z większym rozmachem bo to idzie również na konsole stacjonarna, konsole która sprzedaje się fantastycznie.