Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
A ja znam pierwszego wykonawcę na SF i będzie to Armin ... rozmawiałem z nim i powiedział że spoko że nie ma problemu wpadnie pozamiata i odwiozę go na chatę, tylko prosił żeby nie jechać przez Tymień bo ostatnio go tam pizgali i że nie mógł się dogadać. Dla ciekawskich przybliżę historie bo możecie nie wiedzieć ..... No generalnie Armin skończył grać w Kołobrzegu miałem Jego i Timego Trupka (przyjacielska ksywka) zawinąć na gniazdo ale po parkingu kręcili się naładowani Sunnery James i Ryan Marciano no i Armin nalegał żeby ich też zabrać. No to lecimy Vectrą w pięciu .... i tu sie zaczeło.. Chłopaki w afrykańskim stylu nie wiadomo skąd i jak? wyciagneli nagle bongosy i zaczeli poteżnie #!$%@?ć z tyłu na siedzeniach po czym Armin klaszcze a Timi drze mi mordę do ucha ,, Put your fucking hands up'' no to co ja ręce z kółka i dre mordę uhahany, że przesada a oni ze watuj watuj... i jak nigdy samochód nagle robi slalom w Tymieniu na oczach w nie właściwie ustawionej pozycji (jak zawsze) ....Psiarni....Lepiej !!!! Timi blady ..... temat za okno ja próbuje uspokoić chłopaków a Armin z tekstem że może jak im coś zagram to odejdą ......czujesz ?? Tam generalnie gruba afera była......ale nie wiem czy będę mógł się przełamać by wreszcie to z siebie wyrzucić

#sunrisefestival #edm