Wpis z mikrobloga

@Pedalski_Wlamywacz_Dwa naprawdę nic zaskakującego, za czasów studenckich w C dopychalismy się plecakami, niektórzy po prostu się nie mieścili a na Bema się nie zatrzymywał bo wóz który jeździł przed zajęciami był solo a pół godziny później jeździł pusty przegub xD
Nawet pisałam do mpk żeby je podmienili, ale mieli to w pompie.
To nic, w czasie juwenaliów wchodzi do takiego autobusiku 2 razy tyle osób, że ręką nawet nie jesteś w stanie ruszyć


@Mathas: kumpel dawno temu opowiadał jak jego ojciec, dość niski gość, w zabitym po cyce 23 chciał sprawdzić gdzie jest - stanął na palcach, sprawdził co miał sprawdzić i zawisł.
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Tam normalnie powinien być przegubowy, ale koleżka nie dotarł do pracy i wysłali mnie awaryjnym za niego, a na to zawsze jest przypisany krótki wóz ;) Pozdrawiam, obserwuje ten tag od jakiegoś czasu, ale nie sądziłem, że kurs, który będę prowadził trafi tutaj ;) i tak miałeś dużo szczęścia, że się zmieściłeś, na Hallera sporo osób odpadło.
@mateuszeg to jebnij tam kogo trzeba żeby podstawiali dwa autobusy bo nawet w przegubowym nie ma miejsca. W tygodniu jeżdżą trzy na tej trasie a w weekend jeden do którego wchodzi milion ukraińców. Tylko się prosicie o nieszczęście i znowu będzie olaboga był wypadek jak to możliwe że w autobusie na 50 miejsc jechało 100 osób
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: To samo jest w 146 od gdzieś 20 lat jak nie więcej, nobody gives a shit, moje miasto takie piękne
A najlepiej było jak był remont grunwaldzkiego i 145/6 jeżdżace co 15 minut było jedyną linią łączącą bezpośrednio dworzec i polibudę :D