#wroclaw #mpkwroclaw
Szanowni Państwo na obrazku widzimy efekty wakacyjnej zmiany rozkladow, plus odpalenia kilku remontow na raz. W tym glownie popowodziowego kolo ovo i dworca glownego plus stawowa.

Jeatem zmuszony jezdzic rym sk**f mpk od poczatku tygodnia i r--------l jaki jest w centrum to glowa mala.
Dzisiaj widzialem 4 tramwaje nansienkiewicza jeden za drugim w strone bema.
Wczoraj 2 tramwaje z------y cale skezyzowanie na dominikanskim, bo wszystko jezdzi przez sw katarzyny.
PurpleHaze - #wroclaw #mpkwroclaw
Szanowni Państwo na obrazku widzimy efekty wakacyjn...

źródło: 14344

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #mpkwroclaw to ktos sie przejmuje, jak zamiast niskopodlogowego tramwaju, tak jak ma być na rozkladzie, podjezdza gowniany konstal bez klimy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: Jeszcze żeby MPK nauczyło motorniczych i kierowców rozróżniania liczby 2 od 3; to jest stawania dwóch pojazdów na przystankach po podwójnych a nie trzech
  • Odpowiedz
Najbardziej do dziś mam bekę z tych jełopów wrocławskich którzy buntowali się skasowaniu linii C i zastąpieniu jej linią 19 xDDDD najgorsza linia która rzadko jeździła, omijała najważniejsze przystanki i największe opóźnienia łapała. A 19 to i w szczycie często i poza szczytem też, elegancko. A za każdym razem jak linia 19 łapała chwilowe awarie to chcieli przywrócenia tej głupiej linii C..

Natomiast te jełopy nie widzieli niczego złego w skasowali linii 33
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@nieznasarz: 19 jedzie tak wolno, że kiedyś mnie kolega rowerem wyprzedził na odcinku Bema - Stadion. Os spacerowo, tramwaj bez korków. I nie mówię o tym objeździe, który jest teraz. Dramatycznie jest ta trasa zrobiona.
  • Odpowiedz
Czy w #mpkwroclaw to normalne, że jak się pisze skargę, że kierowca autobusu nie rozróżnia kolorów na sygnalizatorze, to zawsze jakimś cudem "monitoring nie działał"?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

już muszą remontować


@Rad-X: wszystkie pojazdy szynowe w Polsce maja dsu (dokumentacje systemu utrzymania), ktora okresla konieczne przeglady, remonty i ich zakres.

Tak czy siak te tramwaje musza trafic na przeglad i remont po x latach eksploatacji, zeby zostac dopuszczone do ruchu.
  • Odpowiedz
@Rad-X: przecież pod pod postem masz ładnie wytłumaczone, że przegląd jest wymagany prawem. Zrobiły już milion kilometrów. Takie same przeglądy przechodzą tramwaje w podobnym wieku w GOP i Warszawie. W Częstochowie ta sama konstrukcja jeździ mniej, więc jeszcze nie muszą trafiać na przegląd.
  • Odpowiedz
Najgorsze w zmianie czasu jest to że wsiadasz do tramwaju o 1:59 a dojeżdżasz po 3:00 i wtedy może cię złapać kanar jeżeli jedziesz na 15 minutowym bilecie :/

#mpkwroclaw #zalesie
Rad-X - Najgorsze w zmianie czasu jest to że wsiadasz do tramwaju o 1:59 a dojeżdżasz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: To prius więc ma automat i tak zgaduję, że kierowca nie ogarnia jak ją awaryjnie odblokować. Zaś jak nie odblokujesz to nie zepchniesz.
  • Odpowiedz