Wpis z mikrobloga

Nie zrozumiem wykopu chyba nigdy. Człowiek wyrazi w komentarzu własne zdanie, własne przeżycia opisze. Zrobi to grzecznie i jeszcze podkreśli zrozumienie dla przeciwników tego zdania, a ci go zaminusują. Czyli rozumiem, że nie można już wyrazić własnego zdania opartego na własnych przeżyciach? Wkurza mnie to niesamowicie, bo dotyczy to wielu tematów. Myślałam, że to miejsce, gdzie można poglądami się wymieniać, dzielić opiniami, dyskutować, ale od dawna stało się miejscem, gdzie są ludzie, których prawa jest jedyna słuszna i jeśli się z nią, o zgrozo, nie zgadzasz, to #!$%@?. Jeszcze trochę i naprawdę zacznę rozważać #emoquit .

#gorzkiezale
  • 78
@nedira:

Po pierwsze, jesteś tu już dość długo aby się na takie rzeczy znieczulić.

Po drugie - fankluby, minusdaye, "inni dali minus ja też dam"

Po trzecie - wyłącz stosunek emocjonalny do Internetu, żyj dłużej, spokojniej... ;]

..i czwarte : mikroblog.
@nedira: Mam podobne odczucia, ale dopiero od niedawna. Pozwala mi to podejrzewać, że albo coś zmieniło się w naszym społeczeństwie, albo na okres letni mnóstwo ludzi - którzy powinni siedzieć w szkołach - spędza swój czas na wykopie.
@nedira: Ja mam już to głęboko w dupie szczerze mówiąc. Wykop od dawna stał się siedliskiem skrajnej prawicy. Dzieciaków nie znających życia ani dobrej zabawy. W dupie ich mam. Pisze co chcę, wyrażam swoje opinie i leję na minusy i złe słowa. Olej ich, have fun!
@nedira: przecież od dawana wiadomo, że aby nie otrzymać masy minusów, musisz być, lubić, mieć, twierdzić, to samo co większość... w przeciwnym przypadku będzie tak jak mówisz.
@nedira: Wiesz na czym polega wymiana poglądów na wykopie? Przychodzisz ze swoim poglądem a wychodzisz z poglądem administracji...

Poza tym musisz być znajomym Piaska albo Elfika, pokazać cycki albo wrzucać kotki. Wtedy czeka Cię deszcz plusów i sława na mikro...
@Mohammed_Socjal: Żaden flejm, siedzę tu już ponad 6 lat i obserwuję jak się zmieniał wykop, jak się zmieniali ludzie, poglądy. Niestety teraz jest okres władzy prawicowych mikrobów, krzykaczy patriotycznych i skrajnych nacjonalistów. Kościelni z frondy robią co mogą by spamować swoimi treściami, a setki grupek wzajemnej adoracji wykopują/zakopują/minusują co chcą. Ale spokojnie, wszystko na wykopie mija, i na nich też przyjdzie czas :)
@gav:

Wykop od dawna stał się siedliskiem skrajnej lewicy


Hahahahahahah!

. W dupie ich mam. Pisze co chcę, wyrażam swoje opinie i leję na minusy i złe słowa


Hahahahahhahaha!

A teraz grzeczne panie buntowniku proszę porównać swój ranking z moim rankingiem na tym "siedlisku skrajnej lewicy" Trololo