@future_: dzięki za info bo myśleliśmy że to taki jeden kłuser nam nasrał w ambonie a tymczasem to jakiś wykopek (a byśmy normalnego człowieka osądzili)
  • Odpowiedz
@OktawianAugust: w okolicach wielkich miast jest dużo myśliwych i małe obwody. W zachodniej Polsce dokładnie odwrotnie. Nie chcą brać na staż bo to tylko kłopot. Co innego w obwodach gdzie płacą ogromne odszkodowania. Ale jak j.w. zwykle ściana zachodnia i z dala od miast. Dlatego jeżeli jesteś zdeterminowany , masz dwie drogi ohz albo szukaj znajomego który się tobą zaopiekuje
  • Odpowiedz
W sezonie 1950/51 polscy myśliwi odstrzelili zaledwie 16 tysięcy dzików, a współcześnie mogą pozyskiwać nawet 20 razy tyle dzięki temu, że tak wzrosła ich populacja. A zatem myśliwi chcą tego samego, co "obrońcy zwierząt" tj. żeby populacja dzików ciągle rosła, bo dzięki temu można ich odstrzeliwać coraz więcej. A w czym interesie nie jest duża populacja dzików? Rolników i zwykłych ludzi, którzy mając z nimi coraz częstszy kontakt są narażeni na rosnące
Raf_Alinski - W sezonie 1950/51 polscy myśliwi odstrzelili zaledwie 16 tysięcy dzików...

źródło: Odstrzał dzikow 002

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umarl robiac to co kocha

Ernie Dosio (75) - 🇺🇸 biznesmen, właściciel winnic i myśliwy z m. Lodi (Kalifornia), który uczestniczył w polowaniu na antylopy w Gabonie. Mężczyzna zginął zaatakowany przez stado słoni. Do zdarzenia doszło 17.04.


#polowanie #lowiectwo #myslistwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach