Wpis z mikrobloga

Wg. Calciomercato.com Allegri miał złożyć wypowiedzenie przed meczem z Napoli, jednak Andrea Agnelli przekonał go do pozostania w drużynie przynajmniej do meczu z Atletico. Po tym meczu też panowie zasiądą do rozmów co do przyszłości Allegriego. źródło Tak sobie już wcześniej myślałem, że w przypadku odpadnięcia Juve z LM, chciałbym, żeby trener zmienił się już za kilka tygodni - będzie miał więcej czasu do przygotowania się do przyszłego sezonu - zobaczy co można jeszcze poprawić, może znajdzie nowe miejsce dla Dybali, może przebuduje drużynę i gra zrobi się też przyjemna dla oka. W sytuacji, gdy liga jest praktycznie wygrana i tylko na tym polu pozostanie mierzyć w końcowy sukces to chyba będzie to najlepsze rozwiązanie. A co myślą na ten temat Mirki i Mirabelki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#juventus

Kiedy Allegri powinien opuścić Juve?

  • Jak najszybciej. 41.5% (22)
  • Po zakończeniu sezonu. 39.6% (21)
  • Powinien zostać w Juve. 18.9% (10)

Oddanych głosów: 53

  • 7
@adamdd: Jeśli Allegri chce odejść to tylko jak odpadną z LM. Jeśli jakimś cudem pokonają Atletico to niech zostanie, jak odpadną i chce odejść to nie ma żadnego sensu żeby został do końca sezonu bo tytuł Serie A już praktycznie wygrany a nowy trener będzie miał więcej czasu żeby ułożyć drużynę. Myślę że już powoli pora na Zidane'a.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamdd: tez myślę że najlepiej od od padnięci z LM. W sumie sezon w serie A praktycznie wygrany więc mogliby nawet bez trenera grać i uciułać punktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Echh, gdyby Zidane objął stery. Na pewno reaktuwowalby Dybale
@adamdd: Uważam, że to powinien być ostatni sezon Allegriego w Juventusie, jednak powinien zostać i dograć sezon do końca. Mimo wielkiej krytyki wymierzonej w jego osobę, moim zdaniem należy mu się szacunek za to co osiągnął w trakcie pracy w Turynie. Powinien zostać pożegnany na fecie zorganizowanej na stadionie po zdobyciu 8 z rzędu Scudetto.
Ale jeżeli to prawda, że chciał sam "uciekać" przed rewanżem z Hiszpanami, to uważam takie zachowanie
@Minieri: oczywiście, że jak przejdą Atleti to powinien zostać. Ciekawe tylko co z tym Zizou, czy rzeczywiście czeka na Juve, czy może stwierdzi, że to jeszcze nie czas na powrót do trenerki. No i Zizou podoba mi się z tego powodu, że ma dość duży autorytet, u Maxa z tym bywa różnie, myślę, że gdyby Ronaldo był trochę młodszy to jakieś spięcia mogłyby między nimi być. @jmyung
@adamdd: Powinien odejść. Niech przyjdzie ktoś kto pozwoli im grać w piłkę, udowodniliśmy już, że w tych czasach "najlepszą defensywą" się nie wygrywa LM. Postawić na młodzież aczkolwiek Cristiano nie będzie młodszy więc jeden rok na budowę ekipy to dużo.
Niech kupią Fabiana, taki Pogba ale biały co na plus :D
Coś czuję że Allegri stracił już kompletnie szatnie tj poparcie większości zawodników. To tłumaczyłoby niemrawosc, brak mobilizacji i granie całego zespołu jak na hamulcu ręcznym. Powinni w takim przypadku zwolnić trenera i być może zadziałałby efekt nowej miotły z Atletico. Jeśli zostaje po staremu to za tydzień w zasadzie koniec sezonu, liga wloska praktycznie wygrana, a LM i puchar Włoch gra dalej bez Juve.