Wpis z mikrobloga

#mecz nie jestem kibicem ani psg ani united ale ten karny dla mnie to troche zart. Gracz psg nie wykonywal ruchu reka strzal lecial gdzies w #!$%@? w trybuny. Gwizdanie takich karnych przyniesie wiecej szkody niz korzysci i dzisiaj jest taki przyklad. Z gowno sytuacji pada gol bo karny to w 90% gol. Jak kazda nabita reka bedzie konczyc sie karnym po varze to bedziemy za niedlugo swiadkami celowego nabijania niz pieknego ofensywnego futbolu. Tak samo jak z symulkami...
  • 11
@nikoafc86: Karny w 100%, po pierwsze nie musi być ruchu w kierunku piłki, po drugie wykonuje blok do piłki podejmująć ryzyko, po trzecie nie robi nic, żeby tą rekę schować uniknąć uderzenia, po czwarte powiększa obrys ciała. Jeśli uważasz, że nie ma karnego to nie znasz przepisów. Amen
@nikoafc86: Nawet w studio BT Sport mówili wszyscy, że karnego by nie dali, mimo że był tam m.in. Rio Ferdinand. Dla mnie to było mocno naciągane, nie wiem co dokładnie mówią przepisy, ale nie są to decyzje z duchem gry, kiedy potrzebujesz kilku powtórek z kilku różnych ujęć w slow-motion, żeby podjąć decyzję.
@kondziorakrobata porownanie z dupy karny to rownoznaczne z golem i za reke w polu karnym powinien byc gwizdany tylko i wylacznie jesli byla z premetydacja zatrzymania pilki. Ja tam premedytacji nie widzialem. Gosc wyskoczyl a jego ruch reki byl w przeciena strone niz pilka. Z takimi przepisami to kazdy obronca bedzie #!$%@? stal z rekami za soba w polu karnym. Jest nowosc jest var mozna dokladnie zobaczyc co sie stalo wiec przepisy