Wpis z mikrobloga

@nightrain Czekam aż ci wszyscy dziennikarze zapytają prezesa Legii czy jest dumny ze swoich ochroniarzy z TeddyBoys, którzy lali swoich kibiców na płycie boiska. Może któryś skusi się na wywiad z prezesem Lecha i zapyta o umowe z decyzyjnymi na ochronę i catering.
Patologia jest wszędzie nie tylko w Wiśle. U nas przekroczyła jakieś normy bo typki okradały swój własny klub.
  • Odpowiedz
@Wiciak69: @nightrain: Bo tylko u nas grupy decyzyjne wyciągały pieniądze z kluby.
Lech ma catering, który świadczy usługi, a Legia się maca z misiami, które niby robią za "ochronę" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnim przypadkiem okradania klubu przez własnych kibiców jest Wisła i nie pamiętam innego, nie licząc Cracovii przed Filipiakiem. Głośno o nas znowu jest... bo brak dopingu i konflikt o flagi. Im dłużej będą
  • Odpowiedz
@fullversion: Nie obrażaj mnie. Filipiak spłacał x czasu lewe faktury, na rzeczy i usługi, które nigdy nie były widziane na ul. Kałuży. Skończ #!$%@?ć, albo zapytaj starszych kumatych kolegów, bo przypuszczam, że żydkiem jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@fullversion: Dokładnie nie wiem. Na usługi, które nie zostały wykonane lub x faktur na usługę, którą wykonano raz.
Różne rzeczy. Zapytaj Pana Filipiaka, to Ci może opowie, ewentualnie starszych kumatych kolegów. Niedawno w wywiadzie - był nawet na wykop wrzucony, sam mówił, że spłacał dziwne rzeczy x lat.
  • Odpowiedz
@Reiter: to jak nie znasz konkretów, to nie baw się w rzucanie ogólnikami, bo poważnie to nie wygląda. Ja wiem, że kompleksy silniejsze, ale ktoś kiedyś powie sprawdzam i zostaniesz z głupią miną.
  • Odpowiedz
@yeapUwin: Nie jestem za Cracovią, nie znam Filipiaka itp. Poczytaj wywiady z Filipiakiem, wspomina o spłacaniu lewych faktury itp. Jak masz kolegę, który chodzi na Cracovię x lat przed przyjściem Filipiaka to będzie wiedział ocb i może Ci wytłumaczy. Nigdzie nie napisałem nieprawdy i nie koloryzuje.
  • Odpowiedz
@yeapUwin: @fullversion: kolega @Reiter: ma na myśli zapewne to:

W pewnym momencie wydawało się jednak, że te grupy związane z Cracovią zostały – dzięki działaniom służb – mocno osłabione. Mimo to nadal Pan odczuwa z ich strony…

...presję? Tak. Kiedy wchodziliśmy do Cracovii w 2004 roku, to przez trzy lata spłacaliśmy rozmaite dziwne faktury i długi. Jeśli mówimy o tym ruchu kibiców, przed przejęciem klubu przez Comarch w 2004
  • Odpowiedz
@Reiter: przestałeś odpisywać, a to ty w naszej rozmowie miałeś ostatnie zdanie, na które miałem odpisać, bo zakończyłeś je pytaniem. Nie przejmuj się. I tak odpiszę, ale nie tobie. Przecież nie dla ciebie to robię.

Weź coś napisz o hipokryzji jeszcze xD "przestałem mu odpisywać"

Jak od was ktoś zaśmieca tag #cracovia (albo twittera, youtube, fb) to jest wszystko ok, bo ty jesteś fajny i świadczysz za całą wisłę. Nie ważne
  • Odpowiedz