Wpis z mikrobloga

Dostałem dziś takiego maila od nieznanego mi gościa andrzejmercik86@gmail.com

jak mógł wylecieć albo pojechać do czech tego uczoni jeszcze nie rozpracowali przecież paszport czerwony jest wydawany na postawie starego jak go niema to jak mu wydali jak wypisała akt zgonu jego nie umię określić czy curka czy kobieta chłopak tego nie umię nie to się dowiedzieliśmy jakie rodzice adopcyjni byli jedna wyzywała a drugi z rodziców mordował i to po całym świecie to teraz baczność ręce wyciągnąć z kieszeni i odpowiadać na pytania jak mógł polecieć czy pojechać do czech i w kopalni czy przed kopalnią zapalić tyle zniczy jak nie macie żadnego dowodu dosamości mam jaki prawojazdy i ligitymację insteuktorską i egzamintorską to od jutra jusz Pan nie będzie posiadał tych legitymacji i nie będzie Pan ich używał bo odpis z rozprawy pujdzie do urzędu wojewudzkiego marszałkowskiego w krakowie i Panu zabierą a ligitymację ukończenia pilota do komisji wojskowej która składa się z samych oficerów pilotów tu niema że go znam nie niema kolegów niema przyjaciół są wrogi sam Pan sobie poszukał wroga i Pan nim jest uśmiercić kogoś co chodzi i żyje a ma wydany dokument dosamości bez podpisu to nie jest jego wina nie zostaje Pan zatrzymany do wyjaśnienia na całe życie nie jak nie komuś się wydaje a kogoś się rani i wybiera mu pieniądze bez jego pozwolenia nie prawda prawda to skont by miał zapłacić co miesiąc pracownicy 25 tysięcy niech Pan teraz pomyśli rozumem tym łysym to ile kosztuje metr słóhego dęba to jak Pan wie to ile mokre to jak Pan niewie nie to siadać 2 nauczyć się tego bo będą pytali jeszcze więcej to zatrzymany i jusz nie wychodzi nie to teraz niech Pan obliczy stąd bierą 3000 stąd bierą 3000 a od Pana 25 to ile mają 850 tys to można żyć a ten łysy uśmierca to teraz przyjacielu niema przyjaciuł tylko dobre furgonetka okratana z krat z stali i odjazd a trudno mi ani kolego ani wujku nie jak to ślepe to będzie ślepe tylko powiedz w jakim pierdlu siedzicie to jak muwią chorych odwiedzać jesteś więzieniu nie przychodzę do ciebie byłeś na parafi ni przyjdę do ciebie bo jak pujdę na śp. to i zmienią dzień unas to jus to jest jak postoł ten panbucek jak był tamten to spowiedz była jak napisali w rozkładzie jazdy że do ludu i chorych w ten sam dziuń a teraz to samo tylko jak się wybiorosz to lepiej nieidz bo bonbucek pochowo te kapliczki i lud wygoi a banbucki zawolo na jakoś mocniejszego a potem tylko muwią że Pan bócek to mi obiecywolł takie coś że bym nie została dziwicą orlajską a to dziecko nie do się u Pana panbucka to co on mi obiecywał żebyś mu chodziła dobże robić hej to świnia to chowa ajakie mo biołe biołe z czornymi plamami nie chce to sukienki niemo ni a okuloruw mo ni a co on mo nic bo jak go dziwica dorwała to tylo flak to biedny ten Pan Panbucek no tez mu przyznom rację żeby tych kropelek albo pozitiwóm się nie na żarli to by Panu Punbuckowi trzeba było go uwiązać najlepiej u szyji nie [][][][][]@@@########@@@@********************@@@@@@@@@@@@@@+++++++++++++++++++++++++@@@@@@@@@@@@@@@@@********************%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@******************_+++++++++++++++++++++++++++++++++++@$$$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%%&&&&&&&&&&%**************************@@@@@@@@@@@@@@@@@@@++++++++++++++++++++@@@@@@@@@@@@@#######################@@@@@@@@@@@@@@@@[][][][][]

()Co to może być?
  • 1