Wpis z mikrobloga

@travis_marshall bardzo zawiedziony. Bo we wtorek wieczorem ustaliliśmy, że nagramy we środę po powrocie z miasta i załatwienia spraw Majora, reżyserowane filmiki i testy produktów. Prezydent się zgodził a Struś mówił że nie będzie czasu więc pewno już we wtorek wiedział że we środę ucieknie. Egoista to raz a drugie - ja doskonale wiem jak ciężko się walczy z nałogami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
no to zależy czy zostawiamy tajemnicę czy chcemy to zobaczyć

@FS_szkolna17: No to jak mniemam, do tego będą potrzebne szersze konsultacje.
Niemniej chodzi mi nie tyle o samo wejście, ale co mógłbyś zrobić, jeśli do tego dojdzie. Mianowicie, mógłbyś pomyśleć o zatknięciu w jakimś średnio widocznym miejscu symbolicznej flagi wykopu. A nóż wybije tam kiedyś jakaś inna grupa badaczy i również zostawi swój ślad xD
@FS_szkolna17: napisz jak bardzo się podnieciles widząc kolejne powiadomienie z wykopu jaki popularny jesteś i specjalny???
Z żywca jechać do zuli z przezentami i mieć żal ze jeden zul frajera olał.... brawo jak być debilem to do końca tak trzymaj atencjuszu. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ty - rafslek podejście nr2. A jak nie to inny wariat. Jeszcze się potem i smrodem syfem meneli jara... Gościu jak już pojechałes tak