Wpis z mikrobloga

Od dwóch tygodni nie wrzucałem Ayaya-chan (°°
Swoją drogą kiedyś pisałem ze straciłem dostęp do konta w minecraft. Ostatnio z nudów nabazgrałem mejla do Mojanga, ale nie żywiłem zbyt dużych nadziei, bo kupowałem klucz do gry jakoś w 2010 roku, więc sam klucz jak i dowód zakupu dawno przepadły. Dzisiaj po dwóch tygodniach dostałem odpowiedz ze przeniosą licencje gry na moje konto Mojang, tak bez żadnego dowodu ani nic () Ale tak jak myślałem jak były migracje kont to ktoś mi zajumał, bo na szybkości sprawdziłem i mam jakiś pedalski skin ustawiony, którego na trzezwo nigdy bym nie ustawił, a w czasach gdy grałem w minecrafta to byłem jeszcze abstynentem ()
No ale skoro odzyskałem konto to znów będę mógł pograć, chociaż z 8gb ramu zbytnio nie zaszaleje z modami, a bez modów to jak bez ręki ¯\_(ツ)_/¯
No i jeszcze dostałem mejla z informacją ze będę mógł pograć w alpha testy Satisfactory, ale mam mieszane uczucia z tego powodu. Z jednej strony się cieszę bo się jarałem zapowiedzią tej gierki, ale z drugiej wyjdzie ona na Epic Store, a przez ich chore praktyki nie ma szans żebym kupił tę grę, nawet jeśli podczas alphy mi się spodoba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#randomanimeshit #anime #azurlane #ayanami
Hajak - Od dwóch tygodni nie wrzucałem Ayaya-chan (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Swoją drogą kiedyś pi...

źródło: comment_Osg33H0XZcUeD9qAxixHMBsFG24r4tKa.jpg

Pobierz
  • 3
@BlackReven: No w sumie prawda, bo ostatnia wersja na jakiej grałem to chyba była 1.5, a teraz jest 1.13 :& Aczkolwiek uwielbiałem techniczne mody jak IndustrialCraft czy BuildCraft, więc nie wyobrażam sobie gry bez nich, a wątpię żeby dodali coś w tej tematyce ( ͡° ʖ̯ ͡°)