Wpis z mikrobloga

@mleko23: @Akira: @interface: @gybefan: Wydaje mi się też, że mają włączone wykrywanie głosu rozmówcy. Zawsze jak widzę że dzwoni numer z jakimś śmiesznym kierunkowym z drugiego końca Polski, to na 99% to telemarketer. Odbieram, nie odzywam się i bot sam się rozłącza po 3-4 sekundach. Jak się odzywam to mija kilka sekund i wtedy odzywa się ktoś po drugiej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johnkashtan: te auto dialery są za bardzo podkręcane i się same rozłączają z przeładowania. Jak do mnie dzwoni bank to raz na 10 połączeń ktoś się odezwie. Banki to mają w dupie bo taka metoda i tak jest bardziej efektywna niż ręczne wybieranie numerów.
@mleko23: Najlepsi są ci, którzy dzwonią do ciebie, a jak odbierzesz, to się rozłączą.

Jadę motocyklem. Słyszę, że telefon mi dzwoni. Spodziewam się ważnego telefonu więc chcę odebrać. Szukam miejsca do zaparkowania. Znajduję jakąś zatoczkę. Kierunkowskaz, hamulec, redukcja, zatrzymuję się. Wyłączam silnik. Wystawiam stopkę. Zdejmuję rękawiczki. Zdejmuję kask. Odbieram telefon. Druga strona natychmiast się rozłącza. Chowam telefon, zakładam kask, rękawiczki, odpalam silnik, chowam stopkę. Kierunkowskaz, lusterko, ruszam, włączam się do ruchu,
Jadę motocyklem. Słyszę, że telefon mi dzwoni. Spodziewam się ważnego telefonu więc chcę odebrać. Szukam miejsca do zaparkowania. Znajduję jakąś zatoczkę. Kierunkowskaz, hamulec, redukcja, zatrzymuję się. Wyłączam silnik. Wystawiam stopkę. Zdejmuję rękawiczki. Zdejmuję kask. Odbieram telefon. Druga strona natychmiast się rozłącza. Chowam telefon, zakładam kask, rękawiczki, odpalam silnik, chowam stopkę. Kierunkowskaz, lusterko, ruszam, włączam się do ruchu, przyspieszam. Jadę. Słyszę że telefon dzwoni...


@cochese: jeszcze sobie bigosu zagotuj ( ͡°
nie wymyślono jakiegoś urządzenia, które by pozwalało na rozmowę bez trzymania telefonu w dłoni


@enron: No elo, wymyślono, ale dostosowane do kasku motocyklowego są drogie i średnio wygodne.
@enron: No tak, wina postującego że nie kupił sobie zestawu słuchawkowego Bluetooth a nie jakiejś spamującej gównofirmy której nie oczekiwał i nie prosił o żaden telefon.


@sublingual: przy tym jak on opisuje swój proces odbierania telefonu, to sam Ghandi by się zniecierpliwił i rzucił w międzyczasie słuchawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)