Wpis z mikrobloga

Osoby oznaczające się pod memami na facebooku to #!$%@? podludzie.
Słowo memy powinienem tutaj wziąć w cudzysłów, bo to zazwyczaj nawet nie są memy tylko #!$%@? obrazki z podpisem. Przez popularność tych działań ludzie myślą że każdy obrazek w internecie to #!$%@? mem.
Całą tablicę #!$%@?ą mam w tych postach. Nie można się dokopać do dobrego contentu. Ostatnio pominąłem post Cytryna & Gumiaka bo miałem dość pierdyliarda obrazków z tekstem: "oznacz ziomka który jara w #!$%@?, niech ma przypau przed starymi", albo "osoba która się urodziła w lipcu ma 100% szans żeby zostać alkoholikiem"
i #!$%@? miliuun komentarzy pod tym gównem:
"Karina Staszak to tobie kckckc"
albo "Hubert Urbański typowooo xd"
Powiedziałbym że inteligentni i wykształceni ludzie tego nie robią
no ale są też obrazki typu "oznacz osobę która zakuje cały semestr w jedną noc"
i pod tym kolejny pierdyliald komentarzy: "Piotrek Błaszczyk dasz rade mordoo!!!11! chodź na piwo"
Czy ci ludzie nie rozumieją że robią tylko za darmowa reklamę dla tych gówno stron?
No bez kitu... zajebisty pomysł na biznes: założę sobie stronę i będę wrzucał codziennie po jednym zdjęciu. Nazwę ją:
spizgane ziomki, a nie... już jest
no dobra to spizgane nie wiem... SMERFY
#!$%@? też jest. Pewnie spizgane chomiki też się znajdą, ale dobra. Pozostanę przy chomikach.
Będę wrzucał codziennie po jednym zdjęciu z jakimś wielkim gibonem,
albo wiadrem,
albo polem marihuany i będę dawał podpisy typu "oznacz ziomka, z którym dasz radę to zjarać w jeden wieczór" i codziennie jeden miliuun komentarzy więcej:
"Sebastian Kaźmierczak jak w zeszły piątek hyhy" albo
"Piotr Kacper Kamil jakbym nas widział Xddd"

  • 8
Przeciez wy wszyscy uzywacie i tak dziwnej i niepoprawnej definicji mema to co sie rzucasz ze ktos nazywa memem cos czego ty bys nie nazwal