Wpis z mikrobloga

Witam. Kupiłem bilet w aplikacji skycash na autobus miejski około godziny 0:00. Niestety dostałem mandat, ponieważ bilety w aplikacji podobno są tylko na linie dzienne. Jest możliwość odwołania się od tego. Bo gdybym wiedział, że mi wlepia 150 zł mandatu mimo posiadanego biletu to bym poszedł z buta. A kanary sempy robią normę dzisiaj, przy mnie trzem osobom za to mandat wlepili.
  • 10
@BieremyGolfa: Mandat dostałem w Opolu. Dodatkowo musiałem i tak wracać na nogach, bo kontrolerka zabrała mi dowód i nie chciała mi go oddać. Nie mogłem wysiąść na swoim przystanku. Na prośbę, aby skończyła wypisywać mandat na przystanku stwierdziła, że ma jeszcze jeden do wypisania i mnie zlała. Więc w sumie sobie przywłaszczyła dowód i zostałem zmuszony do jeżdżenia tym autobusem. Czy kanary mają takie uprawniania? Chyba raczej nie.
@wszystko_jest_zajete Na przyszłość nie dawaj dowodu do łapy bo nie masz takiego obowiązku. Trzymasz w swojej ręce i niech sobie przeczyta. Kanar nie ma prawa wziąć do ręki dowodu jezeli mu nie pozwolisz bo nie ma takich uprawnień. Okazujesz z dystansu.
W pierwszej kolejności jej dałem, ale nie spodziewałem się, że ona go zabierze i poleci na drugi koniec autobusu. Myślałem, że to jakieś rutynowe sprawdzenie, czy jestem uprawniony do biletu itp., więc zaraz za nią, aby mi go oddała. A ona zaczęła mandat wypisywać, bo bilet tylko obowiązuje na linie dzienne. A skycash nie działa na nocne. A że wypiłem parę piwek to nie będę przed jazdą czytał regulaminu tylko wchodzę w