Wpis z mikrobloga

Ojciec powiedzial, że PiS ocalil nas od przyjecia imigrantow. Odpalilem rzadowa strone i pokazalem mu statystyki. Nagle zaczal nerwowo patrzec po scianach jakby szukal miejsca do ucieczki, zaczął cos nerwowo dukac, że to nie tak, że Amber Gold, coś ze sprzedaliby nas Niemcom, zrobil sie czerwony, po czym szybko włączyl #tvpinfo na przemowienie Jarosława dla uspokojenia nerwów.

Do teraz z tego kisne xD
#bekazpisu #bekazpodludzi #patologiazewsi #polityka
  • 39
@kezioezio ja sie przyznaje bez bicia ze pierwszy i ostatni raz zaglosowlem na pis w ostatnich wyborach. Jako jedyna partia byli przeciwko przyjmowaniu ciapatych ze wschodu. Oj jak bardzo sie dalem w ciula zrobic to az samemu mi wstyd przed soba...

W nastepnych wyborach to tylko partia typu korwina. Pewnie i tak zdobedzie 5% ale te #!$%@? z popisu ani pol glosu ode mnie juz nie zobacza.
@kezioezio: Nie od imigrantów zarobkowych, ale od uchodźców siedzących na dupach i umieszczonych w obozach.Kopacz zgodziła się przyjąć kilka tysięcy.

Minister przypomniał, że wcześniej Polska zgodziła się przyjąć 2 tys., które trzeba dodać do obecnie uzgodnionych 5082 uchodźców.


Są w Polsce?Nie.
Kiśnij dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Thexil: w międzyczasie takie tam #!$%@? budżetu na dobre i zduszenie małych firm, ale #!$%@?, poprzedni tylko kradli.
@kezioezio - ja mam to samo w domu, tylko z dziadkami. Nie przegadasz, Kaczyński to mąż stanu i ucieleśnienie cnót wszelakich, za peło tylko kradli a teraz dobrobyt i prosperity. U mnie np dalej wierzą w mieszkanie+ i regularnie zasypywali mnie z żoną pytaniami, czy się łapiemy do kryteriów (xD).
Dlatego ja po