Wpis z mikrobloga

@sublingual: a tak serio to wszystko mi się podobało od wyjściu z pociągu, spaceru do hotelu, spaceru na plac z pomnikiem kaczora, spaceru do zamku królewskiego, spaceru dalej gdzie są fajne budowle zabytkowe i się troche zgubiłem, metra, harcerzy żołnierzy ministerstw i dużo więcej. chodziłem sobie tak i słuchałem sen o warszawie niemena xD

podobało mi się że rozpoznaje miejsca które widziałem w tv przez tyle lat

nawet podobało mi się
@sublingual: chodzi ci o odbudowane budowle? czy że kiedyś starówka była gdzieś indziej?

bo ja rozumiem że warszawa była całkiem rozwalona i oglądałem odbudowane budynki. widziałem tabliczki przy dziurach po niemieckich kulach. we wrocławiu też mamy takie stare kamienice z dziurami ale nie ma tablic

widziałem tablicę gdzie było napisane że niemcy miotaczami płomieni w tym budynku zabili dziesiątki ludzi oO
@KwadratowyPomidor2: Nie słuchaj go, każde miasto zwiedzisz w jeden dzień jeśli nie wchodzisz do muzeów itp. Smog jest tylko w zimę, ale nie zawsze i nie większy niż we Wrocławiu. Wawa jest naprawdę ładna i zielona w lato, w zimę jest trochę depresyjnie, no może nie licząc pięknych iluminacji świątecznych i metra świątecznego. Ludzie są tacy jak wszędzie, jedni fajni, inni nie. Tam jest 2mln ludzi, więc jeśli ktoś rzuca hasłami