Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie, że ludzie tak jadą po napojach typu coca cola i tym podobnych. Krytykują ludzi, że się trują i zalecają spożywanie wody mineralnej. Czy tak ciężko wam zrozumieć dzbany, że woda zwykła z butelki jest bezsmakowa, obrzydliwa i nie odczuwam żadnej przyjemności z picia tego, a pijąc coca colę moje kubki smakowe są w niebie? Na #!$%@? mam na siłę wrzucać w siebie coś co mnie brzydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #narkotykizawszespoko #gownowpis #polska #jedzenie
  • 12
@Morelo A jak ty byś reagował na ludzi pijących benzynę? Skracanie sobie życia w ten, czy inny sposób jest po prostu bezsensowne. Swoją drogą, musisz być naprawdę tłusty, aby ilość komentarzy wokół ciebie na ten temat była wystarczająca by #!$%@?ć. Więc jeśli jesteś tłusty, to niech cię to #!$%@? dalej, bo zwyczajnie zasługujesz na to.
@Morelo: bo jesteście #!$%@? wszyscy uzależnieni od cukru i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Potem słyszę od takich gówno znawców, że jak przez dwa dni nie zjedzą czegoś słodkiego to im cukier spada. Nie to nie cukier wam spada tylko mózg się domaga dopaminy i dlatego chodzicie rozdrażnieni i z bólem głowy.