Gorące dyskusje ostatnie 12h

kurwa jak mozna wysylac dziecko w wieku jakichs 3 lat samo do sklepu po cokolwiek xD stoje se pod blokiem normalnie i slysze PLOSE PANA PLOSE PANA, kieruje oczy w dol a tam stoi taki chlopiec maly i kontynuuje swoja wypowiedz - OTWOZY MI PAN KLATKE BO JA NIE WIEM
    mowie mu czego nie wiesz, nie pamietasz kodu czy co. no i ide z nim do tej klatki mowie kurwa no to ladnie wybral mnie jak kot czlowieka teraz bede mial syna xD

PAMIETAM KOD
    no to podaj
    NIE PAMIETAM KODU
    ja pierdole xD

mowie mu a pamietasz numer mieszkania
    NIE
    a to powiedz jak wchodzisz do klatki to gdzie idziesz na gore dlugo w lewo w prawo ktore pietro
    NO IDE W TOM STRONE NA GORZE NO... z jego monologu wywnioskowalem ze prawdopodobnie mieszka na ostatnim pietrze w ostatnim mieszkaniu wiec dzwonie xD zglasza sie jakas babka mysle se kurwa zaraz jeszcze opierdol dostane ze jej bombelka uprowadzilem i pojde pierdziec w pasiaki jako cwel niegrypsujacy xD
    PROSZE PANI TUTAJ JEST ZE MNA TAKI CHLOPIEC MOWI ZE MIESZKA TUTAJ CZY TO JEST PANI DZIECKO mowie do niej i w odpowiedzi slysze ze to jej brat jest xD no to otwieram mu drzwi i jeszcze zapytalem wychodzacego dziadka czy kojarzy moze to dziecko xD uslyszalem tylko w odpowiedzi NONO CHYBA TU MIESZKA NA PIERWSZYM PIETRZE xD takze mam nadzieje ze nie wyslalem dziecka do jakichs pedofili
    w kazdym razie kurwa no jak mozna takiego typa wyslac po jakies mleko jak on nawet nie dosiegnie do domofonu zeby wpisac numer mieszkania no nie rozumiem #madki #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Ludzie urodzeni w 2001 mają już 18 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#humorobrazkowy #heheszki

odpowiedzi (48)

Organizujemy małe #rozdajo - zostało nam 5 kluczy na różne gry PC (nic specjalnego, ale kupska to nie są). Spośród plusujących o 18:00 wybierzemy 5 osób, którym sprezentujemy po kluczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możecie zaobserwować nas na Facebooku - KLIK - na dniach rozdamy bardzo ciekawy tytuł, a tam informacja pojawi się jako pierwsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Obserwuj tag #gameshunt, a nie ominą Cię najlepsze promocje na gry, konsole i akcesoria!

#grypc #gry #pcmasterrace #steam #grysteam #darmowegrysteam #darmowegry #zadarmo #darmoweplatne #giveaway
    pokaż całość

odpowiedzi (31)