Wpis z mikrobloga

Dzięki temu jak wychowali mnie rodzice całe wolne dni spędzam samotnie. Wychwano mnie na nudziarza bez osobowości.
Ile fajnych dziewczyn się za mną ogląda, a ja muszę je zlewać. Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z bezbarwnym śmieciem i dzwoni po śmieciarkę.

I co mi z wyglądu? Co mi z 185 wzrostu? Z tego właśnie powodu nie mam koleżanek. Jak ktoś nie ma koleżanek, to dziewczyny też nie będzie miał. Czuje taką nienawiść do siebie. Zdarzało się że obce dziewczyny same zagadywały. I co? No musiałem je zlać. Nie chce by się przekonały jakim jestem nudziarzem.

Nudni ludzie nie mają koleżanek.

Od 11/12 roku życia pasjonuje się chemią. Kiedy inni spotykali się ze znajomymi i mieli dziewczyny, ja siedziałem w składziku i robiłem metaliczny sód. Osoby z ciekawym charakterem nie mają pasji bo ich nie potrzebują. Mają pełno zajęć ze znajomymi i dziewczynami.

Pasja to jakiś mechanizm obronny przed brakiem drugiej osoby. To jednak zawsze działać nie będzie.
Kiedy widzę że jakaś się za mną ogląda, to czuje nienawiść. Wiem że gdyby przekaonała się jaki nudny jestem, to by mnie zlała. Przed takimi jak ja udają cnotki. Nie potrafią się wyluzować.

Ostatnio widzieliście część mojej piwnicy. Teraz pokaże wam ją od drugiej strony.

#przegryw #foreveralone #samotnosc #feels #pasja #chemia #piwnica #nienawisc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #karyna #pokazpokoj #nudzimisie
Pobierz M.....9 - Dzięki temu jak wychowali mnie rodzice całe wolne dni spędzam samotnie. Wyc...
źródło: comment_ayCkLpicwUzAXRvCevPBGlhcXbICQwpz.jpg
  • 64
@Muodyhuopiec1919: Wydaje mi się że to co piszesz jest spowodowane przez niskie poczucie własnej wartości połączone z małym obyciem w kontaktach z ludźmi. Kontakt z ludźmi i bycie ciekawym to po prostu umiejętność-jednym przychodzi łatwiej, innym trudniej, ale każdy jest w stanie to w jakimś stopniu wyćwiczyć. Ćwicz.