Wpis z mikrobloga

Z tymi filmami o superbohaterach to jest trochę jak z kabaretami. Wystarczy chłopa za babę przebrać a janusze duszą się ze śmiechu tak jak w marvelowskich hitach kinowych nałożą na kogokolwiek pelerynę albo jakiś obcisły strój i popkornowcy oddadzą ostatnie pieniądze żeby to zobaczyć. I #!$%@? z tym że to już było 100 razy, fani
Marvela mają na tyle małe mózgi że nie zapamietują poprzedniego filmu i za każdym razem przeżywają przygodę od nowa. Co sprytniejsi szybciej wyłapują schematy i zaczynają dostrzegać jakie to jest ubogie.

Popularność tych filmów pojawiła się gdzieś na przełomie xxi wieku, Spiderman, xmeni. Wtedy mając te kilka lat doceniałem je, później po 2005 roku przyszły kontynuacje i nowości takie jak ironman.
Również bawiłem się dobrze aczkolwiek czułem już zmęczenie materiału. W okolicach 2010 już rynek był tym tak przesycony że przestałem to śledzić i oglądać. Taki proces, człowiek dorasta i pewne rzeczy które kiedyś go bawiły przestają szczególnie jak nie ma w tym nic głębszego poza bezsensowną rozwalką.

Ostatnio obejrzałem po namowie znajomego coś z tego uniwersum bo ponoć superbohaterowie weszły na nowy poziom. Avengers bodajze nie pamiętam która część. Nie było rozczarowania bo doskonale zdawałem sobie sprawę że będzie to słabe jak sam #!$%@? i takie właśnie było.

Musi się to wreszcie skończyć. Nie wiem przez kogo, nie wiem kiedy ale jestem pewien że nawet niepełnosprawni fani Marvela dostrzegą w końcu że całe ich życie opiera się na kłamstwie.

#marvel #dc #filmweb #filmy #film #przemyslenia #rozkminy #avengers
Pobierz korporacion - Z tymi filmami o superbohaterach to jest trochę jak z kabaretami. Wysta...
źródło: comment_USuxzkjGpfPzeZlqsTQeH8wPIZByEixe.jpg
  • 13
@Donmaslanoz14: Nope. Możesz mieć inne zdanie. Ale skoro ciśniesz MCU za bycie monotematyczne, przewidywalne etc. a potem piszesz, że IW było słabe jak #!$%@?, kiedy jest to najbardziej inny i nieschematyczny film MCU to znaczy, że #!$%@? głupoty i sam nie wiesz o czym mówisz.
Musi się to wreszcie skończyć. Nie wiem przez kogo, nie wiem kiedy ale jestem pewien że nawet niepełnosprawni fani Marvela dostrzegą w końcu że całe ich życie opiera się na kłamstwie.


@korporacion: co? XD

czemu ci komedie romantyczne nie przeszkadzają XD