Wpis z mikrobloga

Żelkom. Tutaj wasz żelkowy diler ecco. Cukier spadł? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ludzie mnie pytają ecco kiedy żelki kiedy kody kiedy newsletery czemu mnie usunąłeś żelki mi się kończą pomusz.

Ostatnio newsletter nie pojawił się 13 dnia miesiąca. Pojawił się wcześniej. Aby serduszka dotarły na czas.
W tym miesiącu wracamy do tradycji. Kody polecą newsletterem 13.03, max o 10:30.
Z tej okazji za każde 100 plusów w tym wpisie dorzucam 1 punkt procentowy do rabatu. 1000 plusów to 10%. 2137 plusów to 21,37% rabatu XD 3000 plusów to 30%. Maksymalny rabat to 70%. Takich kodów zrobię 10 i wrzucę je na mirko ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeżeli jeszcze się nie zapisałeś, to zrób to tutaj: https://gusto.pl/newsletter
A żeby było zabawniej to będzie to 13 newsletter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrowix
#gusto #zelki #slodycze #promocje #kodyrabatowe

#####[ info o #gusto ]#####################
Żelki Gusto to firma rodzinna z okolic Częstochowy. Od 1988 produkujemy żelki, a od kilku lat jesteśmy obecni na mirko i prowadzimy internetowy sklep z żelkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takich ciekawszych akcji to pomogliśmy Cronoxowi obserwować więcej Mirków no i wspólnie stworzyliśmy najkwaśniejsze kwaśne żelki ku chwale gruszek które już z nami nie mirkują ( ͡ ͜ʖ ͡) Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać R A B A T Y XD
Pobierz
źródło: comment_4PziZ5EpGOc1ndBEkBT8njpDvffahMT7.jpg
  • 59
Z tej okazji za każde 100 plusów w tym wpisie dorzucam 1 punkt procentowy do rabatu. 1000 plusów to 10%.

48 plusów. Czyli póki co rabat 4,8% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ecco: to jak w koncu, 100 plusów to 1% czy 10%?