Wpis z mikrobloga

@vind: ale serio, jestem akurat kibicem włoskiej ligi, ale wygrać trzy razy ligę mistrzów jest chyba lepiej niż chociażby mistrzostwo Hiszpanii. Stąd uważam, że argument jest potężny.
Sarri to świetny trener, to że szatnia Chelsea jest #!$%@? to nie jego wina


@tomekwykopuje: Przecież on kompromitował się z Napoli w LM (blamaż z "farciarskim" Realem Zidana swoją drogą, ale trzecie miejsce w grupie śmiechu edycję później też wiele mówi), a do Chelsea przychodził, gdy mógł zrobić rewolucje - sprowadził swojego człowieka z Napoli (Jorginho), przepłacił conajmniej dwukrotnie za Kepe (oddając jednocześnie za frytki Courtois), nawet 64 bańki za Pulisica
ale serio, jestem akurat kibicem włoskiej ligi, ale wygrać trzy razy ligę mistrzów jest chyba lepiej niż chociażby mistrzostwo Hiszpanii. Stąd uważam, że argument jest potężny.


@kejterr: ale to przeszłość i nie można nią uzasadniać teraźniejszości.
Szczególnie 1 połowa


@tomekwykopuje: Zgwałcili ich 4:1, ale wg dzbana bordowego mecz wyszedł średnio, bo jedna połowa dla Juve, druga dla Realu, więc po równo xD PS Zapomniałeś wymienić Bielsy wśród prawdziwych trenerów.

@Shatter: Musiałby przejąć Juve albo Bayern, kupić każdego, kogo chce, zdobyć mistrzostwo, które zdobyłaby klubowa sprzątaczka, i odpaść w 1/8 LM. Wtedy by został pełnoprawnym trenerem jak Guardiola.
Ale będzie śmiesznie, jak nie zrobi żadnych wielkich transferów, a coś wygra. Znów trzeba będzie narrację wymyślać. Fart, bazowanie na Ancelottim, bazowanie na Solarim czy może czerpanie gotowych rozwiązań od Bielsy?
nie wiem o co ci chodzi gościu xD nikt nie powiedział o Guardioli po trzech sezonach istnienia w piłce, że jest najlepszym trwnrwewm XXI wieku. Bo nie było ku temu podstaw.


@Shatter: No chyba kpisz xD Nawet wcześniej niż w 2012 było dużo takich komentarzy.