Wpis z mikrobloga

#fantasycycling po tygodniu 10, wyniki z dziś jeszcze się nie liczą

excel: https://drive.google.com/open?id=1XCn15zEt8Uc3c9GqlVWCwjmDJTsjtYjF
dashobardy: https://public.tableau.com/profile/.fantasycycling.wykop#!/vizhome/Fantasycycling2019/Dashboard

Najlepsi kolarze ostatniego tygodnia (W10):
180 ALAPHILIPPE Julian @Eestel (na kapitanie)
145 SCHACHMANN Maximilian @DerMirker (na kapitanie)
112 GROENEWEGEN Dylan @szmyd
108 FUGLSANG Jakob @szmyd (na kapitanie)
92 VAN AERT Wout @puchacz22 (na kapitanie)

Ranking:
(w nawiasie zmiana pozycji w porównaniu do zeszłego tygodnia)
1 (-) @Ostatni_Piwniczanin 1670
2 (+2) @szmyd 1379,5
3 (+2) @puchacz22 1354
4 (-2) @Ejszyn 1310,5
5 (-2) @Dzazder 1171,25
6 (+7) @Eestel 1158,75
7 (-1) @Kozzi 1102,25
8 (+1) @HalBregg 1090,75
9 (-1) @krish 1058,75
10 (-3) @zojmers 1042,75
11 (+3) @DerMirker 1039,75
12 (-1) @Xedron 959,5
13 (-3) @Scyzorro83 943,5
14 (-2) @cult_of_luna 922,75
15 (-) @schrodingerscat 729
16 (-) @Pierre_Billotte 729
17 (-) @tududutududu 542
18 (-) @AbaddonLincoln 522,5
Pobierz cultofluna - #fantasycycling po tygodniu 10, wyniki z dziś jeszcze się nie liczą

e...
źródło: comment_oJJ4BCsjtXgmIvIlcwoJcxE1StDfiBsf.jpg
  • 11
@cult_of_luna: u mnie nadal nędza, chyba oprócz 5pkt wczoraj Kwiato zdobywałem same piątki z ukończenie wyścigów w tym tygodniu. Teoretycznie dobre P-N może mnie przywrócić do górnej połówki, ale nie na długo, zaraz znowu Tirreno na które prawie nikogo nie mam i klasyki które zawsze są moją pietą achillesową ;) Zaczynam się obawiać czy ten skład jest dobrze zbudowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cult_of_luna Ja to liczę, że Calmejane zakręci się w jakąś ucieczkę, Greg też by mógł, bo Arnaud rozczarowuje. Najgorsze jest to, że mam wrażenie, że u niego wcale nie jest źle z prędkością, ale od samego początku cały czas jest coś. Sosa też by mógł coś ogarnąć.

Ogólnie, to jeśli nie będę miał farta, to będzie lipa w tym tygodniu.
@cult_of_luna: Po tym jak M.A. Lopez stracił mi minutę na pierwszym etapie P-N coraz mocniej zastanawiam się czy jednak to nie był błąd że wziąłem jego a nie Jungelsa na kapitana(może w Katalonii będzie lepiej z Lopezem). Na północne klasyki raczej nie liczę, na generalkę T-A też chyba nie mam nikogo, jedyna nadzieja że Gaviria mi wypali w San Remo, albo jakieś etapy zgarnie po drodze we Włoszech. Dużo znaków zapytania
@cult_of_luna: po pierwsze to dzięki za info o dobrych wynikach już w niedzielę. Niestety nadal brak czasu na aktywniejsze uczestnictwo w zabawie, jedynie wyniki sprawdzam. Ale do piątku dostałem L4, więc Eurosport Player już wykupiony i będę oglądał pierwsze wyścigi w tym sezonie na żywo :)

Co do zdobytych punktów, to wszystko idzie zgodnie z planem, nieprzypadkowo miałem zwycięzcę i trzeciego zawodnika zeszłorocznego Strade Bianche. Na grand tourach się to moje