Wpis z mikrobloga

Jak można nie mówić o dyskryminacji mężczyzn gdy krem do golenia ciała dla faceta kosztuje 18 zł za 125 ml, a dla kobiety taka sama objętość kosztuje 9 zł i jeszcze ma szpatułkę do tego.... () Zmienie płeć chyba.
Babki w Rossmannie pewnie się zastanawiały dlaczego kupuje babskie kosmetyki (widziały że najpierw chce wziąć "for men") ale wyjebongo.
#dyskryminacjamezczyzn #kosmetyki #higiena
  • 10
@ciemny_kolor: Ty chyba nie piszesz poważnie? Właśnie męskie żele i pianki są tańsze, chociaż macie mniej do golenia. Specjalnie kupuję wersje for men, żeby nie płacić pink tax. Jak były walentynki, to na promocji 2+2 w Rossmannie kupiłam 4 opakowania za 24 zł, żeby przycebulić.

@nama: Jakaś konkretna? U mnie takie metody powodowały zakroszczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jeszcze się wkurzałam, że muszę się
@nama: Oczywiście peeling też wcześniej robię (skóra najlepiej reaguje jak zrobię go dzień wcześniej albo, np. wieczorem, a golenie rano). Plus najlepiej działa, nie ma co się oszukiwać, pospolite zapuszczenie. Maszynka lepiej łapie jak pozwoli się włoskom odrosnąć.

Aszz, kupuję chyba w tym miesiącu depilator IPL, bo mi słabo jak pomyślę o lecie i tych chaszczach wszędzie ( _). W międzyczasie spróbuję tego gliss kura.